Nikol Leitgeb ukázala těhotenský snímek, na němž má neskutečné nohy. Pochlubila se i domem stojícím vedle království Miloše Zemana  

Herečka Nikol Leitgeb
Herečka Nikol Leitgeb
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 5. 2022

Reportér ŽivotvČesku.cz minulý víkend navštívil rozestavěný dům Miloše Zemana (77) ve středočeských Lánech, jehož cena se podle odhadů realitního makléře Jiřího Hanouska pohybuje okolo 20 milionů korun. "Pan prezident by byl rád, aby v bungalovu byla umístěna velká knihovna," prozradil pro ŽivotvČesku.cz už dříve hradní mluvčí Jiří Ovčáček. V této obci ale nebude jedinou celebritou. Hned vedle totiž bydlí herečka Nikol Leitgeb (35).

Miloš Zeman plánuje stěhování do svého bungalovu v Lánech, jak velkému domu říká, příští rok poté, co mu skončí prezidentské období. "Pan prezident netoužil po tom, aby byla vybudována nějaká vila nebo rodinný domek. Bungalov se ukázal jako vysoce optimální, je to opravdu komfortní ubytování a velmi pohodlné pro celou rodinu,“ popsal už dříve budoucí bydlení Miloše Zemana pro ŽivotvČesku.cz mluvčí Hradu Jiří Ovčáček.

Za sousedku bude mít další známou osobnost, a to herečku a zpěvačku Nikol Leitgeb známou například z humoristického tria 3v1 nebo seriálu Pojišťovna štěstí. Ta nyní na svůj instagramový účet dala rok starý snímek, na kterém kromě těhotenského bříška a dlouhých štíhlých nohou ukazuje i svůj rozestavěný dům. "Přesně před rokem. Dílo bylo téměř dokonáno. Obě díla,“ napsala k příspěvku. Pohledná blondýnka už v domě s celou rodinou několik měsíců žije a jistě se na svého nového slavného souseda těší.

Krásná maminka dvou malých rošťáků loni zažila i jeden hrůzný okamžik. Její mladší syn, tehdy tříměsíční syn Tobias, přestal dýchat. Život mu nakonec zachránil manžel Nikol, Petr Leitgeb. "Děkuju svýmu muži, že zachoval klid a Mauglího rozdejchal. Seš největší frajer. Největší. Pokud můžu jednu nevyžádanou radu, pořiďte si ty monitory dechu a online nebo offline kurz první pomoci. Opatrujte se, instarodino," napsala tenkrát vystrašená herečka na sociální síť.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.