Nikol Štíbrová oznámila, že je těhotná. Kamarádka Veronika Arichteva gratuluje a vyzvala k činu Pártlovou

Nikol Štíbrová se stala maminkou
Nikol Štíbrová se stala maminkou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 12. 2020

Herečka a influencerka Nikol Štíbrová (34) ukázala fotku vánočního stromku a fanouškům se pochlubila, že je těhotná. "Něco jsme si letos upekli," prozradila spokojená Nikol. Mezi první gratulanty patří kolegyně z komického tria Martina Pártlová (41) a Veronika Arichteva (34). "Těší mě to moc. Zbývá ještě Martina," uvedla Arichteva pro ŽivotvČesku.cz.

"Ještě něco jsme si letos upekli. Ale to bych nechala ještě chvíli odležet," těmito slovy Nikol Štíbrová přes instagramový profil oznámila těhotenství. Ukázala také ozdobený vánoční stromeček. Nikol je šťastná a Vánoce oslaví s partnerem Petrem Leitgebem. Tříletý Mathias, kterého má s odborníkem na reklamu Martinem Kynclem, se dočká bratříčka nebo sestřičky.

"Potěšilo mě to. Vždy jsme si říkaly, že chceme děti společně. Tak ještě Martina a budeme všechny tři komplet. Těším se, že Luka bude mít parťáka nebo parťačku," uvedla pro ŽivotvČesku.cz kolegyně z tria 3v1 Veronika Arichteva.

Luka Christo Arichtev se narodil na konci září. Jeho otcem je režisér Biser Arichtev. Uvidíme, zda se jednoho dne na mateřské povinnosti vrhne také Martina Pártlová, která kolegyním ráda pomáhá jako občasná teta.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.