Nina Hustedová nepřišla na domluvený sraz, policie prosí o pomoc s pátráním

Nina Hustedová nepřišla na domluvený sraz
Nina Hustedová nepřišla na domluvený sraz
Foto: Archiv Policie ČR
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 11. 2020

Policisté vyhlásili pátrání po Nině Hustedové (ročník 1996). Žena měla přijít na domluvený sraz v Praze. Na ten ale nedorazila. Podle přátel byla naposledy viděna na Palmovce. Policie žádá veřejnost o spolupráci.

Ninu Hustedovou hledá policie i její rodina. Do pátrání se zapojili také přátelé, kteří její fotografii sdílejí ve facebookových skupinách spojených s hlavním městem.

"Moji milovanou sestru pohřešujeme už od včerejšího odpoledne, měla se dostavit na tři domluvené srazy, ale na žádný nedorazila. Naposledy byla viděna v Praze na Palmovce," uvedl na Facebooku bratr pohřešované. Ten sdílel i jméno a fotografii muže, se kterým Nina měla být viděna naposledy. Ani jeden podle rodiny nereaguje na telefon. Rodina má obavy, aby se Nině nebo i jejímu doprovodu něco nestalo.

Nina Hustedová se narodila 16. května 1996. Je vysoká asi 175 cm, má střední postavu, rovné hnědě vlasy a hnědé oči. Pátrání bylo vyhlášeno v sobotu 7. listopadu. Pokud o ženě máte nějaké informace, obraťte se na jakoukoliv policejní služebnu nebo na linku 158.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.