Reklama:

Nohy jako proutek a útlý pas. Rebel Wilson prošla obdivuhodnou proměnou. Pořád není nic jistého, posteskla si

Autor: Profimedia | Rebel Wilson
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 10. 2021

Malá vzrůstem, ale velká svou neskutečnou vůlí a odhodláním. Herečka Rebel Wilsonová (41) ušla velký kus cesty za novým životním stylem, kdy měla za cíl překvapivě nejen zhubnout. Další motivací pro ni byla totiž touha po dítěti, které by si v blízké budoucnosti přála. Podařilo se jí shodit přes 30 kilogramů a svůj »rok zdraví« - jak ho sama nazvala, využila na maximum.

Reklama:

Na své kypré postavě si v podstatě postavila kariéru. Díky tomu byla obsazována především do komických rolí buclatých žen. Asi nejvíce zůstane nezapomenutelná jako tlustá Amy z hudební filmové trilogie Ladíme!, kde se předvedla nejen po herecké, ale i pěvecké stránce. Možná málokdo by do ní řekl, že má vystudovaná práva a navíc je talentovaná spisovatelka – už na konci října by měla vyjít její dětská kniha s názvem Bella The Brave (což v překladu znamená Bella statečná, pozn. red.). Kila navíc vždy prezentovala jako svou přednost, ale nakonec ji obezita II. stupně dohnala také některými zdravotními komplikacemi.

Reklama:

"Poslední dva roky jsem si procházela cestou k myšlenkám na dítě a doufám, že jednou budu mít vlastní rodinu. Ale pořád není nic jistého. Mám pocit, že to všechno ještě neskončilo. Je to taková horská dráha plná emocí. Ale snažila jsem se ze všech sil, co se má stát, tak se stane. Vesmír funguje záhadným způsobem a někdy věci nedávají smysl… ale doufám, že všechna temná mračna nakonec prozáří světlo. Není to o nějaké konkrétní velikosti nebo tělesné hmotnosti. Je to jenom o tom, aby člověk měl rád sám sebe a miloval tu cestu, kterou se vydal. A já osobně považuji za nejkrásnější ženy ty, které vykročí vpřed díky své vnitřní síle," řekla Rebel Wilsonová, jak uvedl server Today.com.

Tvrdá dřina s osobním trenérem, pevně daný jídelníček plný bílkovin s výrazným omezením sacharidů a obrovská vůle nakonec udělaly své. Australance se podařilo zhubnout přes 30 kilogramů, což se výrazně projevilo na jejím vzhledu, ale i po zdravotní stránce. Stala se vzorem dívek a žen, které v ní vidí inspiraci a motivuje je.

Média ji ve čtvrtek zastihla ve chvíli, kdy se vracela k autu poté, co navštívila losangeleský lázeňský komplex v západním Hollywoodu. Bylo vidět, že je stále ve formě a nikdy nevypadala lépe. Tak snad se jí zadaří také v jejím přání otěhotnět.

Herečka Rebel Wilsonová
Herečka Rebel Wilsonová
Foto: Profimedia
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: