Nová Britney Spearsová. Amanda Bynesová prošla radikální proměnou. Život jí ovládá matka, brání její svatbě

Herečka Amanda Bynesová ve filmu Co ta holka chce
Herečka Amanda Bynesová ve filmu Co ta holka chce
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2021

Sláva neznamená pouze úspěch a radost z popularity, má i svou stinnou stránku. Herečka Amanda Bynesová (35), hvězda romantických komedií, ji zakusila na vlastní kůži, protože se dostala do pasti závislosti a její život nabral zcela jiný směr. V roce 2010 přestala pracovat v hereckém průmyslu a za poslední dekádu prošla radikální proměnou, která z ní udělala nového člověka. O jejím životě nyní rozhoduje matka, podobně jako tomu bylo v případě zpěvačky Britney Spearsové (39) a jejího otce.

Zazářila v zamilovaných komediích jako Supernáhradník, Královna ročníku, Ztroskotaná láska, ztvárnila také sedmnáctiletou Daphne ve filmu Co ta holka chce. Naposledy se objevila v romantickém filmu Panna nebo orel z roku 2010. Amanda Bynesová měla velmi dobře našlápnuto, na jejím úspěchu se v začátcích podílel gigant filmového průmyslu – společnost Walt Disney. Herečka, která miluje módní design, kresbu a má dva sourozence, bratra Thomase (47) a sestru Jillian (38), oznámila před 11 lety prostřednictvím Twitteru, že odchází z branže, a šokovala tím nejen fanoušky, ale i své kolegy.

Důvodem jejího rozhodnutí byla závislost na drogách, která ji začala výrazně ničit. "Byla jsem mladá a hloupá. Pokud jsem chtěla odejít tím správným způsobem, měla jsem to udělat v tiskovém prohlášení, ne přes Twitter. Ale rozhodně je to má chyba, ne Twitteru. Vážně se stydím za věci, které jsem vypustila z úst. Nemůžu vrátit čas, ale kdybych mohla, udělala bych to. Cítím se mizerně, je mi smutno a špatně od žaludku. Je mi moc líto těch, kterým jsem ublížila a lhala, opravdu mě to sžírá," okomentovala své tehdejší chování Amanda Bynesová v rozhovoru pro magazín Paper.

Podobně jako Britney Spearsová se rodačka z Thousand Oaks v Kalifornii ocitla v moci rodičů – konkrétně své matky Lynn, která má pod svou správou její záležitosti a finance. Problém vznikl i kvůli tomu, že nesouhlasí se sňatkem herečky s jejím snoubencem Paulem Mitchelem - pár se bez jejího svolení nemůže vzít. Amanda Bynesová se pokusila o soudní řešení, ale zatím bezúspěšně, jak uvedl server Thethings.com.

Kdo si ji pamatuje jako usměvavou a štíhlou blondýnku, zřejmě by ji ani nepoznal. Prošla totiž dramatickou proměnou, kdy si vlasy obarvila načerno, přibrala nějaké to kilo a její tvář zdobí také tetování v podobě srdíčka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.