Po dlouhé době na veřejnosti. Hvězdu Twilight Roberta Pattinsona zachytila kamera, jak jde makat na své postavě

Autor: Profimedia | Herec Robert Pattinson
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2021

Když se někde objeví, davy po něm šílí a fanynky mnohdy dokonce omdlévají. Herec Robert Pattinson (35) se proslavil celou řadou rolí, nejvíce asi utkvěl v paměti jako upír Edward Cullen ve filmovém zpracování knižního fenoménu - ságy Stmívání. Dlouhou dobu o něm ale nebylo příliš slyšet, a i když se objeví jako představitel Batmana v novém pokračování příběhu komiksové legendy, na veřejnosti se příliš neukazoval. Paparazzi ho zachytili při cestě z tenisového tréninku.

Do paměti diváků se zapsal například jako kouzelník Cedric Diggory ve čtvrtém pokračování filmové série o Harry Potterovi a v roce 2008 se představil ve snímku Stmívání jako upír Edward Cullen, který se zamiluje do středoškolské studentky Belly Swanové. Tentokrát se na něj mohou fanoušci těšit v připravovaném díle filmového zpracování Batmana, zde si vystřihl hned hlavní roli komiksového hrdiny.

"Na natáčení filmů jako Batman nebo Tenet jste obklopeni obrovským týmem techniků, a když zavelí - akce!, musíte zapomenout na ty davy lidí kolem a hrát si se svými vlastními myšlenkami, svými démony. Je to vzrušující a zároveň děsivý pocit. Nejprve se podívám na samotnou postavu a co s ní mám dělat, potom se zaměřím na to, jak si vyhraju s jemnými nuancemi, aby byla složitější a komplexnější. Batman je role, v níž se musíte naučit perfektně zahrát nejednoznačnost. Není možné, aby měl charakter jenom jeden odstín. Musí to vypadat jako u člověka, který žije ve dvou státech současně," řekl Robert Pattinson, jak uvedl web Batman-news.com.

Britského herce zachytily kamery ve chvíli, kdy odcházel po náročném tréninku z tenisových kurtů v kalifornském Los Feliz. Tvář skrýval pod černou kšiltovkou a málokdo by v něm možná na první pohled hledal hollywoodského miláčka dívek a žen. I když pravdou zůstává, že ho občas prozradí jeho typický styl chůze.

Britský herec Robert Pattinson
Britský herec Robert Pattinson
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.