Nová partnerka manžela Evy Decastelo odhalena do detailu. Promluvil trenér ragbistky, se kterou René Decastelo randí. Krásce říkají "Šlacha", její půvab podtrhuje foto

Eva Decastelo s manželem
Eva Decastelo s manželem
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 6. 2022

Když předminulý týden vyšlo prohlášení Evy Decastelo (43), že se s manželem po 12 letech rozcházejí, byl to pro mnohé šok. Dvojice, jež společně vychovává dceru Zuzanu (11) a syna Michaela (12), patřila k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. Oba svorně tvrdili, že za rozpadem manželství nestojí nikdo třetí. René Decastelo (48) se ale nyní začal na veřejnosti ukazovat s ragbistkou Evou Korniovou Jung (41). Redakci ŽivotvČesku.cz se o rychlonohé sportovkyni rozpovídal trenér Oto Hejmala z klubu Dragon Brno, ve kterém dlouhé roky působila.

Sokyní v lásce se sympatické moderátorce stala Eva Korniová Jung, rodačka z Frýdku Místku. Od mládí se věnovala sportu, nejdříve dělala atletiku, posléze se dostala k ragby. "Na první trénink jsem dorazila v květnu 2009. Ragby mě zaujalo asi kontaktem. Byla jsem vždycky »mlácená« svým starším bratrem, který dělal box na docela dobré úrovni. Takže jsem měla vždycky blízko k bitkám. Ty já ráda," uvedla před časem v rozhovoru pro Pražský deník.

Pohledná ragbistka na facebookovém profilu Czech Woman's Rugby nechala nahlédnout i do svého soukromí. Pro fanoušky tvrdého sportu před lety uvedla, že mimo míčové hry pocházející z Anglie ještě pracuje a vychovává tři děti (dnes už čtyři, pozn. red.) a manžela. Také se svěřila, že si k ragby utíká odpočinout od rodinných povinností.

Vzhledem k tomu, že jde o informace staré několik let, je jasné, že zejména v oblasti rodinného života se některé věci změnily. S manželem tak už ve společné domácnosti nejspíše nežije, protože jejím novým partnerem je manžel Evy Decastelo René, se kterým se stýkají a byli společně zachyceni fotografy.

Redakce ŽivotvČesku.cz kontaktovala někdejšího ragbiového trenéra z klubu Dragon Brno. Na dotaz prozradil, že pohledná brunetka bývala skutečně vynikající hráčkou. "Byla velice rychlá, hrála na křídle. Dříve dělala atletiku a bylo to znát," ohlédl se za kariérou své bývalé svěřenkyně kouč Oto Hejmala.

Kráska, která se narodila v září roku 1980, je v ragbiovém kolektivu nositelkou přezdívky »Šlacha«. Díky rychlým nohám patřila mezi nejlepší členky týmu. "Rychlost je hlavně u sedmičkového ragby to nejdůležitější, proto byla jednou z nejlepších hráček v Čechách a probojovala se i do reprezentace," chválil ji kouč pro ŽivotvČesku.cz.

Slova trenéra nakonec potvrzuje i příspěvek na sociální síti Facebook, kde česká reprezentantka napsala, že o ní spoluhráčka říká, že má stejně rychlou pusu jako nohy. Talentovaná sportovkyně ale klub před více jak dvěma lety opustila a i se svými dětmi, Alexandrem (19), Sárou (15) a Rozálií (11), se rozhodla přestěhovat do Prahy.

"Vím, že pak ještě hrála za Petrovice, ale posledně mi říkala, že už bude končit. Nevím, jestli aktuálně ještě hraje, není už také nejmladší," dodal pro ŽivotvČesku.cz Oto Hejmala.

Právě v Praze se měla seznámit se scenáristou Reném Decastelo. Podle Blesku.cz totiž její děti navštěvovaly stejný kroužek jako dcera autora seriálů Slunečná nebo Zoo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.