Novoluní přinese nový začátek. Můžete pocítit náhlé přílivy i odlivy energie, naděje i obavy, říká věhlasná česká kartářka

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 11. 2023

Konec roku 2023 se blíží a řada lidí se pozvolna připravuje na jeho nejkrásnější období, které nastane v jeho samotném závěru. Vyhledávaná kartářka Helen Stanku pro ŽivotvČesku.cz upozornila, že aktuálně je třeba upřít pozornost k úvodnímu dni nového týdne –⁠ v pondělí 13. listopadu můžete být vlivem novoluní ve Štíru totiž velmi citliví na kritiku druhých lidí, zdůraznila.

Novoluní v blízkém kontaktu s ohnivou planetou Mars nabízí řadu nových změn a výzev. "Vaše city mohou být vystaveny zkoušce a bude dobré nenechat se vtáhnout do jakýchkoliv sporů," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz vyhledávaná kartářka.

"Novoluní bývá obvykle obdobím nových startů. Můžete pocítit náhlé přílivy i odlivy energie, naděje i obavy, to všechno věští opozice Uranu k novoluní a konjunkce luny s Marsem. Dopřejte si nějakou sladkou odměnu, relax a neberte nic tak vážně –⁠ tedy mějte nad věcmi potřebný a dostatečný nadhled," dodala pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku s tím, že nestabilní energie nesou riziko hádek a impulzivního chování.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.