Nový muž po boku Štěpánky Hadenové. Televizní nevěsta řekla, jak to má s milostným životem

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk
Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2021

Televizní nevěsta Štěpánka Hadenová (32) po rozchodu se sympatickým ženichem Pavlem Dleskem (38) nemá o nápadníky nouzi. Každý den dostává přes sociální sítě řadu pozvání na rande. Nyní se po jejím boku objevil potetovaný mladík a fanoušky začalo zajímat, jak to ti dva spolu mají. "Myslím si, že je na první pohled vidět, že je to jen kamarád," řekla s úsměvem Štěpánka Hadenová pro ŽivotvČesku.cz.

Dlouho se zdálo, že Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk dokážou jít spolu životem i bez přítomnosti televizních kamer. Jenže nakonec se začaly projevovat rozdílné povahy a sympatický pár ohlásil rozchod. Tím více zamilovaným, kdo rozchod nesl hůře, byl Pavel.

"Rozešli jsme, protože jsme přišli na to, že si více rozumíme jako kamarádi a jsem na Páju moc akční. Pavel má rád takový svůj klid a já jsem spíše více energický člověk, proto jsme to ukončili, ale zůstali jsme přáteli," vysvětlila Štěpánka pro ŽivotvČesku.cz důvod, proč vztah nevyšel.

Když se redakce ŽivotvČesku.cz sympatické účastnice svatební reality ptala, zda je nyní tedy bez přítele, tak se usmívala, že s nikým momentálně nerandí, ale noci sama prý netráví. "Přítele teď mám i nemám. Prostě si užíváme hlavně ty nejhezčí věci v posteli," přiznala bez okolků a dodala, že ji až překvapilo, kolik mužů ji bude zvát na rande přes její instagramový profil. Jeden čas to bylo prý až neúnosné, jak často a co všechno si muži dovolili potetované rebelce napsat.

Nejnovější sada fotek vyvolala mezi jejími fanoušky rozporuplné reakce. Štěpánka Hadenová se ukázala po boku velmi mladého muže. Někteří lidé dokonce psali, zda si Štěpánka uvědomuje věkový rozdíl.

"Já se divím, že to lidi nepoznali, vždyť je to vidět na první pohled. Lidé často hned něco komentují, ani se nad fotkou nezamyslí. Takže bych ráda vysvětlila, že to můj nový přítel opravdu není, na fotkách je můj skvělý kamarád," uvedla pro ŽivotvČesku.cz a doplnila, že si myslí, že kamaráda Jakuba by nedokázala sbalit, ani kdyby sama velmi chtěla.

"Za týden odjíždím na dovolenou. Tak se moc těším, že si od Česka trochu odpočinu. Ale fanouškům slibuji, že jim pošlu i fotky od moře," dodala pro ŽivotvČesku.cz Štěpánka Hadenová, která na velkou lásku dál čeká.

Po rozchodu každá žena přehodnotí svůj život a buď se trápí, nebo zkrásní a začne žít na p...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.