Po rozchodu s Pavlem zkrásněla. Štěpánka ze svatební show prozradila triky na shazování kilogramů

Pavel Dlesk a Štěpánka Hadenová v reality show
Pavel Dlesk a Štěpánka Hadenová v reality show
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 5. 2021

Po rozchodu každá žena přehodnotí svůj život a buď se trápí, nebo zkrásní a začne žít na plné obrátky. Televizní nevěsta Štěpánka Hadenová (32) je příkladem toho, že žena se může dostat to psychické a fyzické pohody, i když netrápí své tělo denně v posilovně. "Je pravda, že od televizní svatby jsem zhubla a mám lepší pleť," přiznala pro ŽivotvČesku.cz a řekla, jak se udržuje ve formě.

Vztah televizní nevěsty Štěpánky Hadenové (32) a usměvavého šprýmaře Pavla Dleska (40) je minulostí. Před televizními kamerami je dali dohromady psychologové a odborníci na genetiku. Jenže když spolu měli žít i mimo kamery, tak přišlo zjištění, že jsou přeci jen každý naladěn jinak. Štěpánka si chtěla užívat života, Pavel raději dny trávil doma u televize.

"Rozešli jsme se, protože jsme přišli na to, že si více rozumíme jako kamarádi. Jsem na Pavla moc akční. On má rád takový svůj klid a já jsem spíše více akční člověk, proto jsme to ukončili, ale zůstali jsme přáteli," vysvětlila Štěpánka pro ŽivotvČesku.cz důvod a dodala, že od života čeká víc, než jen pohodu u zapnuté televize.

Fanoušci, kteří divokou a životem se bavící ženu sledují na sociálních sítích, tak si všimli, že od reality show výrazně zhubla a také se jí vylepšila pleť. Když má žena nového muže, tak často mění i účes. Štěpánka, která pracuje jako manažerka pro prodejce automobilů, není v tomto výjimkou.

"Je pravda, že od natáčení jsem zhubla. Ale kolik to přesně je, to nevím, protože se nevážím a váhu nesleduji. Lépe se ale cítím, to nepopírám," přiznala potetovaná kráska pro ŽivotvČesku.cz s tím, že noci sama rozhodně netráví a o ctitele nouzi nemá. "Je fakt, že muži mi píšou. Až je jich moc," přiznala s provokativním smíchem.

Základním trikem, jak by se žena měla udržovat v kondici, je podle Štěpánky dobrá nálada. Vnitřní pohoda pak pronikne i do tváře. "Chtěla jsem chodit ráno běhat, ale jsem člověk, který si rád pospí. Naštěstí v práci mám pohybu dost, takže vlastně běhám přes den. Spíše se hlídám ve stravě," uvedla otevřeně pro ŽivotvČesku.cz.

"Ráno začínám kávou a proteinovou kaší s ovocem. Když mám volno a klid, tak si udělám vajíčka se zeleninou, což je pro moje břicho velkou slastí. Během dne sním cokoliv, protože to zase spálím. Večer ale už brzdím a dám si protein s mlékem. A hlavně se snažím vyhnout sladkému. Myslím si, že jídlo dělá s tělem hrozně moc," řekla pro ŽivotvČesku.cz Štěpánka Hadenová s tím, že pleť se jí vylepšila, když začala užívat léky s kolagenem. Nebrání se ani sklence alkoholu, ale důležitý je spánek. "Důležité je tělo netrápit a nic nelámat přes koleno," dodala pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.