Nový rodinný srub je hotový. Alex Mynářová popsala, jaké ji s rodinou čekají přepychové Vánoce

Dům Vratislava Mynáře
Dům Vratislava Mynáře
Foto: ŽivotvČesku
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 12. 2022

Sympatická moderátorka Alex Mynářová (39) je na letošní Vánoce již pečlivě připravená. Pro ŽivotvČesku.cz vysvětlila, že vzhledem k velikosti jejich rodiny je to pro ni nezbytné. Prozradila také, jak letošní svátky hodlají s manželem, vedoucím prezidentské kanceláře Vratislavem Mynářem (55), strávit.

Pohledná moderátorka se momentálně raduje z toho, že jejich nový rodinný srub v Osvětimanech na Moravě je před zimou již připraven k obývání. O ten původní, ve kterém svátky trávili každou zimu, přišli manželé Mynářovi na konci března letošního roku, kdy objekt, jehož součástí byla také restaurace »Na Srubu«, zachvátil požár. Vratislav Mynář, jehož firmě objekt patřil, od začátku tvrdil, že nešlo o nehodu nebo zkrat elektroinstalace, ale o úmysl. To policie na začátku prázdnin potvrdila a od té doby po pachateli, který způsobil škodu v hodnotě necelých dvaceti milionů korun, pátrá.

"Naštěstí se stavba stihla dokončit, takže budeme letos trávit Vánoce opět na Moravě. Oproti svátkům v Praze to má svoje kouzlo. Většinou tam ale moc sněhu nemíváme, tak uvidíme, jestli letos budou opět Vánoce na blátě. Budeme doufat, že napadne," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická Alex Mynářová, kde budou letošní závěr roku s rodinou trávit.

Maminka dvou malých chlapců - Vratislava (7) a Viktora (3) - dále uvedla, jak v jejím případě vypadají přípravy na letošní zimní svátky. "Dárky už mám všechny nakoupené a připravené. Kdybych to tak nedělala, tak bych to určitě nezvládla. Jednak u nás dáváme dárky i širokému příbuzenstvu, jednak chodíme do práce, máme malé děti, takže je to organizačně velmi náročné," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz, co ji k preciznímu plánování motivuje.

Kromě toho se letos v jejich rodině děje jedna podstatná změna oproti minulým rokům. Zatímco dříve byli Mynářovi na svátky u babičky, letos se situace změnila. Krásná brunetka tak bude mít u štědrovečerní tabule deset strávníků, což už je počet osob, při kterém se nejedna kuchařka pořádně zapotí. Jak ale moderátorka sdělila, ona sama se na to již moc těší.

"Před Štědrým dnem vyrazíme na tradiční návštěvu pana prezidenta a jeho rodiny na zámek do Lán," dodala Alex Mynářová ohledně toho, jak bude jejich rodinný program letos vypadat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.