Numeroložka Lenka Suchardová prozradila, co srpen přinese pro osudová čísla v oblasti financí. Opatrnost bude namístě, říká

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2022

Lidé od nepaměti věří, že vliv na jejich životy mají čísla a jejich různé kombinace. Obzvláště důležitou roli podle numerologie hraje životní číslo, které je zvané také jako osudové. Numeroložka Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz poradila, jak si ho spočítat, a řekla, co pak pro jednotlivá čísla přinese srpen v oblasti financí.

Srpen, tedy osmý měsíc v roce, představuje v numerologii nekonečno – nekonečnou životní sílu, nekonečně svobodnou duši, nekonečno možností a cest, nekonečnou hojnost, lásku, rozum, cit a předvídavost. Podle numeroložky Lenky Suchardové je ovšem důležité si spočítat životní číslo, aby se dalo konkrétněji předvídat, co přesně vám přinese.

"K životnímu číslu dojdeme sečtením celého data narození. Například pro datum 14. 11. 1993 (1 + 4 + 1 + 1 + 1 + 9 + 9 + 3 = 29 = 2 + 9 = 11= 1 + 1 = 2) je dvojka životní neboli osudové číslo," uvedla Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz. Prozradila také, co si pro jednotlivá čísla přichystal srpen v oblasti financí.

Životní číslo 1

S financemi zacházejte velmi opatrně. Není čas na bezhlavé utrácení, budou se dokonce hodit zásoby na nečekané a nutné výdaje. Osud v tomto měsíci si s vámi pohrává a laškuje, jenže vás to může otrávit a vytočit, protože původní plán je pak tentam. Něco například ztratíte, může vám ujet spoj, něco se pokazit, porouchat, a abyste mohli pokračovat, bude nutné investovat. Větší investice nebo půjčky nedoporučuji, přišly by pak záludnosti a vleklé problémy.

Životní číslo 2

Spojením srpna a roku 2022 se vám bude každým dnem připomínat celkový finanční okruh a jeho rovnoměrné naplnění, tzn. nejen peníze, materiální vymoženosti, ale též energie radosti a štěstí v práci, koníčcích, vztazích a fungujícím zdraví. Vše by se mělo dostat do rovnováhy, a proto se zviditelní disproporce. Potřebujete-li k tomuto vyvažování řeč peněz, pak sledujte jejich směr, odkud se kutálí k vám a v jakém směru naopak prchají od vás.

Životní číslo 3

Budete-li mít možnost investovat do nemovitosti, pak neotálejte s jejím pořízením. Jiné větší výdaje zvažte. I kdyby vás zlobilo auto, buď ho opravte, nebo odstavte, ale nekupujte zatím nové (bylo by totiž často v servisu). Také domácí spotřebiče budou hlásit své opotřebení a novinky z elektroniky vás budou ujišťovat, že jsou nejlepší a že je potřebujete. S výběrem si dejte načas, rozumně proberte všechna pro a proti.

Životní číslo 4

Vše bude v pohybu, rychlé a nečekané. Můžete snadněji sehnat práci, brigádu, povýšit, vymyslet novou výdělečnou oblast, získat peněžitý dar, dědictví, vyhrát v loterii či vám někdo vrátí dluh. Dokonce vám může někdo ochotný a schopný pomoci. A přichází včas, protože jste pod tlakem a možná jste kvůli tomu měli problém s pravidelnými splátkami. Začnete se více zajímat o práci snů. Vše, co do toho vložíte, kumuluje úspěch a vaše úsilí bude brzy odměněno úspěchy, penězi i spokojeností.

Životní číslo 5

Své finance si hlídejte a přepočítávejte. Logicky uvažujte o každé nabídce, zboží, člověku, zda se za úžasností či jedinečností neskrývá jakási záludnost. Tento měsíc se to bohužel bude bazilišky hemžit a vaše laskavost, nejistota či neznalost je přiláká. Nedejte se.

Životní číslo 6

Téma financí bude jako na houpačce a nevyzpytatelné, blaženou chvilku nahoře může vzápětí vystřídat rychlý sešup dolů. Pozor na ty, kteří vám něco slibují, ale dokladem to nestvrdí. Nastartujte svůj šestý smysl a rozpoznejte opravdovou příležitost, aby se z finančního, pracovního, tvůrčího nebo citového hlediska vyplatila. Jste-li kreativní, manuálně zruční, umělecky talentovaní nebo vynikáte v přednesu, pak o sobě dejte vědět, budete žádaní a po zásluze odměněni.

Životní číslo 7

I když budou nepředvídatelné výdaje kompenzovány neočekávanými peněžními příjmy, raději kroťte svou chuť bezhlavě utrácet nebo finančně riskovat. Vyhněte se též půjčkám, čekaly by vás v budoucnu těžkosti a nepříjemnosti. Tento měsíc těžce snáší i vaše věci, nářadí, různí pomocníci v domácnosti, ale i auta. Odejde-li vám něco, popřemýšlejte, na jakou vlastní či rodinnou zátěž vás chce daný předmět upozornit. Jakmile na to přijdete, nejenže se vám uleví, ale i daná věc se může zázrakem "vyléčit" a nebudete muset utrácet za novou.

Životní číslo 8

V tomto měsíci bude nutné spíše šetřit než utrácet a investovat pouze do praktických a nejlépe dlouhodobě fungujících záležitostí. Pryč je doba, která byla nastavena na jednorázovou či krátkodobou použitelnost. Minulé události vás jistě přiměly k ekonomickému přehodnocení, nyní máte možnost vyjít z toxické stoky na nezamořenou půdu a sestavit nové finanční možnosti. Víte, že jsou před vámi velké změny a jen vy sami určujete směr, ochotně čelíte faktům a odhodlaně nacházíte cestu do lepší a stabilnější budoucnosti.

Životní číslo 9

Velmi ožehavé téma. Rádi byste si dopřáli to, po čem toužíte, případně jste byli doposud zvyklí si něco neodříkat. Možná Vás potká velká lekce, která změní vaše hodnoty, a zjistíte, že jen vy sami jste si doposud nepřipouštěli či blokovali své vlastní štěstí. Změníte tak i dlouho zastávaný názor na to, co je k životu důležité a bez čeho se dá obejít, přitom se nemusíte cítit ochuzeni, nešťastní nebo zničeni. Existuje řada jiných hodnot. Každou chvíli pak můžete být v údivu, kolik cenností doposud unikalo vašemu zraku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.