Numeroložka rozklíčovala, co čeká jednotlivá životní čísla v oblasti zdraví. Červenec přinese při neopatrnosti i ošklivá zranění

Astro - Ilustrační snímek
Astro – Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 7. 2022

Součtem čísel v datu narození lze získat životní neboli osudové číslo. Díky tomu lze numerologicky předpovědět, co vás v brzké době čeká v mnoha ohledech. Numeroložka Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz řekla, co jednotlivá čísla v červenci čeká v oblasti zdraví.

Datum narození má zřejmě větší význam, než by leckdo mohl očekávat. Určuje nejen to, v jakém jste znamení, ale součtem jeho čísel získáte osudové číslo s numerologickým významem. Díky němu můžete zjistit, co vás v následujícím období čeká.

K životnímu číslu dojdeme sečtením celého data narození. Jako příklad lze uvést datum narození 28. 10. 1988, kdy součet bude vypadat následovně. (2 + 8 + 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 8 = 37 = 3 + 7 = 10 = 1 + 0 = 1) V takovém případě je životní neboli osudové číslo jednička. Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz uvedla, co jednotlivým životním číslům přinese červenec v oblasti zdraví.

Životní číslo 1

Menší opatrnost a disciplinovanost ve stravovacích návycích se vyplatí. Potrápit vás může také bolest zubů a problémy související s krví. Při řízení byste měli být mimořádně ostražití, proto nejezděte ve spěchu či s negativními pasažéry. Srdce je pro vás v červenci aktuální téma, neubírejte mu na funkčnosti a životnosti tím, že budete neustále fyzicky či psychicky v extrémních situacích.

Životní číslo 2

Kvůli únavě jste více náchylní k psychickému stresu i fyzickým bolestem. Také jste více citliví na kolísání tlaku a teplot, což může mít vliv na občasnou malátnost. V tomto případě se vyhněte těm místům a sportům, jako je nerovný povrch, neoplocený prostor či například jízda na kole, kde byste mohli přijít k úrazu. Ve druhé polovině měsíce můžete trpět kožními problémy nebo bolestmi v krku, proto neexperimentujte s kosmetickými přípravky, jídlem a studenou klimatizací.

Životní číslo 3

Kvůli přepracovanosti se můžete cítit mizerně jak fyzicky, tak i duševně proto, že doma netrávíte moc času. Pokus o zlepšení životního stylu se vám určitě vyplatí. Je důležité nastavit si denní rutinu, pravidelné jídlo, spánek, procházky, rehabilitace, meditační techniky. Stravovací návyky upravte na čerstvější a výživnější stravu. Vaše klouby jsou nyní choulostivější, proto se raději vyhněte těžké práci, abyste neutrpěli nějaké zranění.

Životní číslo 4

Velká pracovní zátěž bude mít dopad na vaše zdraví. V první polovině měsíce může nějaký zdravotní problém narůstat, zvýší podrážděnost a nerovnováhu psychického stavu. Kvůli plynatosti, zácpě či průjmu může být narušen denní režim. Upravte svou rutinu, upravte stravování a zahoďte zvyk zůstávat dlouho do noci vzhůru. Ke konci měsíce se zbavíte drobných neduhů či staré vleklé nemoci.

Životní číslo 5

Prioritou pro vás bude potěšení a spokojenost druhých, zatímco své vlastní potřeby upozadíte. V důsledku toho narušíte svůj denní režim. Hektický či rozdílný rozvrh může přivodit zdravotní problémy, např. vyšší krevní tlak, bolesti hlavy, nepravidelnost vyprazdňování či menstruace. Řekněte "ne" tomu, co vás vyvádí z rovnováhy, brzy se vám vnitřní síla vrátí zpět.

Životní číslo 6

Toužíte-li se dostat z psychického stavu, který vám nyní brání v pohybu vpřed, měli byste se naučit pár relaxačních technik nebo alespoň odjeďte na takové místo, kde můžete být sami a vaše mysl si odpočine. Naberete sílu a zmírní se i nespavost či oční potíže. Vyhýbejte se smaženým, kořeněným a mléčným pokrmům, spíše do svého jídelníčku přidejte naklíčená zrna, ovoce a zeleninu. Zaměřte se i na střeva a jezte takové potraviny, které odstraní parazity.

Životní číslo 7

Stres, bolesti hlavy, ramen a nohou mohou ovlivnit vaši výkonnost. Máte tendence ke zhoršení zraku, proto nepřetěžujte oči díváním se do monitoru, na televizi nebo čtením pracovních podkladů u umělého světla. Vyhněte se práci pozdě v noci a nadměrnému přemýšlení o věcech, raději se snažte chodit spát včas a vstávat brzy ráno. Začněte se věnovat náboženským nebo duchovním aktivitám a poslouchejte hudbu. Dá vám to klid a úžasnou sílu.

Životní číslo 8

Během celého měsíce budete v dobré fyzické kondici. Po fyzické zátěži můžou jen pobolívat kolena a klouby a po vypjaté a stresující situaci se objeví problémy se štítnou žlázou. Ženy se s těmito potížemi vypořádají snadněji a rychleji než muži. Vyhněte se nezdravým a prošlým potravinám, které by vedly k eskalujícím žaludečním těžkostem a věnujte čas činnostem souvisejícím se spiritualitou a meditací pro duševní pohodu a klid. Omezení kofeinu a cukru vám pomůže obnovit ztracenou energii.

Životní číslo 9

Nadměrná práce může vést nejen k fyzické i psychické únavě, ale i tomu, že byste se kvůli maličkostem neustále rozčilovali a některé dávné nemoci by se znovu probudily. Pokud trpíte cukrovkou, buďte na sebe opatrní a odpočiňte si. Na dovolených buďte zodpovědní, abyste po příjezdu neřešili pohlavní chorobu. Pokud udržíte pod kontrolou emoce a nervovou soustavu, pak se budete cítit plní energie a s touto intenzitou jste schopni zahánět jakékoli nemoci.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.