Numeroložka rozklíčovala, co přinese červenec po finanční stránce. Řekla, jak si spočítat životní číslo a co jednotlivá z nich čeká

Astro - Ilustrační snímek
Astro – Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 7. 2022

Pokud chcete, aby se váš život ubíral správným směrem, pak byste podle numeroložky Lenky Suchardové měli v červenci změnit mnoho věcí a nedovolit, aby vás něco nebo někdo zdržoval. V dnešní složité době je řešení financí každodenní záležitostí a odbornice na čísla pro ŽivotvČesku.cz předpověděla, jaký bude první prázdninový měsíc v tomto ohledu pro jednotlivá životní čísla. Poradila také, jak si ho spočítat.

Podle gregoriánského kalendáře je červenec sedmým měsícem v roce. Má 31 dní a je pro něj charakteristické, že jeho začátkem zraje první červené ovoce a bývá nejteplejším měsícem. Pro každého je ale jeho průběh jiný a numeroložka Lenka Suchardová odhalila, jak se s ním vypořádají po finanční stránce majitelé různých životních čísel.

K životnímu číslu dojdeme sečtením celého data narození. Jako příklad lze uvést datum narození 28. 10. 1988, kdy součet bude vypadat následovně. (2 + 8 + 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 8 = 37 = 3 + 7 = 10 = 1 + 0 = 1) V takovém případě je životní neboli osudové číslo jednička. Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz uvedla, co jednotlivým životním číslům předpovídají čísla.

Životní číslo 1

Nadměrné utrácení za nesprávné věci by vám mohlo na dlouhou dobu rozrušit mysl. V tomto měsíci se také vyhýbejte půjčkám. Pokud potřebujete investovat do stavebního vylepšení bydlení, pak se přesně držte projektu, abyste v blízké budoucnosti netratili na přestavbě nebo opravách. S blízkými příbuznými povedete přínosné diskuze, abyste získali zpět to, co vám náleží. Jakýkoli spor o majetek může být vyřešen smírnou cestou.

Životní číslo 2

Finanční stabilitu máte v tomto měsíci dobrou, jen si ji nepokazte tím, že zainvestujete do něčeho, co jste si předem neprověřili nebo nepropočítali. Nadměrné utrácení může vést k budoucím zhoršeným ekonomickým podmínkám. Během následujících dní si raději nepůjčujte a ani vy nikomu neposkytujte své peníze, byť by to bylo z dobré vůle. Mohli byste o své úspory přijít. Je možné, že budete mít nějaké nečekané výdaje s opravou auta či motorky.

Životní číslo 3

Cokoli v tomto měsíci nakoupíte, budete z toho mít nejen radost, ale i užitek, případně pravidelný zisk. Kromě nemovitosti můžete zakoupit i jakékoliv cennosti nebo umělecké dílo či si patentovat své dílo. Peníze, které z nějakého důvodu kdesi uvízly, se vám nyní vrátí či posunou tou cestou, kam měly původně jít. Při půjčování buďte opatrní na detaily v sepsané smlouvě.

Životní číslo 4

Kupodivu vám zvyšující se výdaje nezpůsobí stres, protože se vám ruku v ruce zvýší i příjmy, díky kterým bude moci snáze spořit a investovat. V tuto chvíli si můžete pořídit pozemek, dům či byt, rozhodujte se však moudře a vyhýbejte se tomu, abyste tak činili z aktuálního vzrušení. Dočkáte se také úlevy při hledání řešení problému, který již nějakou dobu trvá a doposud jste neviděli schůdnou cestu.

Životní číslo 5

Budete mít více možností, jak vydělat peníze, budete mít také příležitost zbavit se předchozích dluhů či investovat. Je však důležité kontrolovat výdaje, vyhnout se utrácení a nesáhnout si na dno, protože se může objevit nečekané vydání se z většího objemu peněz. Díky svým schopnostem a talentu můžete dosáhnout určitého úspěchu na trhu. Obchodním záležitostem věnujte více pozornosti, abyste se vyhnuli budoucím potížím.

Životní číslo 6

Peníze můžete vydělat různými způsoby. Budete-li se snažit, pak dokážete i více naspořit. Dokonce i rodiče a rodina vám budou chtít pomoci a nabídnou finanční prostředky, nemovitosti či jiné cenné předměty. Toto období není příznivé pro velké investice. Také malá neopatrnost v transakcích a porušení pravidel silničního provozu by vám způsobily potíže, ztrátu, zbytečné výdaje se soudním řízením a špatné vztahy s některými lidmi.

Životní číslo 7

V tomto období budete těžit z majetku předků, možná vyhrajete i soudní spory a získáte zpět své peníze, které jste někomu dříve půjčili či něco zaplatili, ale službu či zboží nedostali. Pokud jste s někým ve sporu, pokuste se vyřešit jakýkoli problém se vzájemným souhlasem. Díky tomuto všemu sice budete mít výdaje, ale nebude chybět ani tok příjmů. Jakýkoli drobný problém s bydlením či vozidlem neodkládejte, abyste za pár měsíců neřešili daleko větší potíže a finanční ztrátu.

Životní číslo 8

Finančně se bude dařit umělcům. Pro ostatní není toto období příliš dobré, neinvestujte do ničeho velkého, zvláště když se budou nabízet rychlé a výnosné zisky. Nenechte se oklamat lákavými nabídkami nemovitostí. Očekáváte už teď vysoké výdaje, které porostou, nejspíše vás překvapí i něco nenadálého. Vytrhnout trn z paty vám může pasivní příjmový tok. Buďte opatrní při podepisování partnerských dohod. S naplánovanou cestou a pobytem může být vše jinak, a proto si s sebou vezměte buď více peněz, nebo náhradní platební kartu.

Životní číslo 9

I když bude ekonomické napětí pokračovat, kdy náklady budou vyšší než příjmy, nemusíte být frustrováni a obávat se bankrotu. Nedělejte žádné zásadní finanční závazky a rozhodnutí ve spěchu, protože by vám to mohlo způsobit mnoho budoucích potíží. Také můžete čelit ztrátám kvůli tomu, že byste věnovali příliš času a práce cizímu projektu. Peníze získáte buď z nečekaných zdrojů, nebo z vyřešení rodinných sporů ohledně majetku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.