Nutriční policie: Matka Monika zhodnotila dceru Charlottu Štikovou. Zhubla, aby mohla mít děti, ale už je to moc

Monika Binias (vpravo) a její dcera Charlotte
Monika Binias (vpravo) a její dcera Charlotte
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 4. 2024

Monika Binias je zřejmě jako jediná z rodiny v kontaktu se svou dcerou Charlottou Štikovou. Proto také jako jedna z mála může zhodnotit pohublou postavu své mladší dcery. Redakce ŽivotvČesku.cz proto Moniku oslovila s dotazem, zda by mohla popsat, jak se jí proměna její dcery líbí. Z jejího vyjádření vyplynulo, že Charlotte je nyní štíhlá až moc a že k drastickému hubnutí ji dohnaly zdravotní problémy.

Charlotte Štiková dokázala shodit přes šedesát kilogramů a váhu si udržuje i nadále. Dcera Moniky Binias a Michala Štiky měla pro hubnutí vážné důvody. Jak uvedla pro ŽivotvČesku.cz její matka, Charlotte měla špatné výsledky testů, a tak musela podstoupit operaci žaludku, která celé hubnutí odstartovala.

"Měla už zdravotní potíže... Jelikož chce mít rodinu a tak. A taky na srdce měla špatné výsledky, tak podstoupila operaci žaludku. Potom musí člověk samozřejmě dodržovat zdravý životní styl podle pana doktora. A to já kvituju, ale teď se mi zdá už moc hubená," sdělila pro ŽivotvČesku.cz podnikatelka, jež žije ve Švýcarsku, a dodala, že její dcera zhubla skutečně víc jak šedesát kilogramů.

Charlotte Štiková se čas od času pochlubí svou postavou na Instagramu. Na odiv dává také bujné poprsí, které jí i po radikální ztrátě hmotnosti zůstalo. Z mladší sestry Ornelly Koktové je podle fotografií úplně jiný člověk. Nedávno se objevily v médiích informace, že má Charlotte prsty v podvodech na internetu. Údajně prý nezasílá zboží, za které si nechává předem zaplatit. O průšvihu své sestry, který se po roce opakuje, promluvila v podcastu »Agáta a Ornella« právě její starší sestra.

"Skoro rok jsem se s ní neviděla, pořád mění telefonní čísla a ani táta na ni nemá kontakt. Začaly mi psát ženy, že si u ní něco objednaly a že jim Charlotte nic neposlala," uvedla Ornella. Její slova ale později vyvrátila její matka Monika Binias s tím, že to jsou lži a sestry byly o Vánocích v kontaktu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.