O svatbu Bohuše Matuše je rvačka. Zpěvák uvedl, jaké nabídky dostává a jak zamezí nechtěným hostům

nextfoto.cz
Zpěvák Bohuš Matuš
Foto: nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 3. 5. 2021

Už jen pár dní zbývá do svatby zpěváka Bohuše Matuše (47) s jeho snoubenkou Lucií Palkaninovou (17). Oba už v minulosti řekli, že se na veselce setkají se svými blízkými a lidmi, které mají rádi. Fanoušci na ni přístup mít nebudou. Někteří se přesto nenechávají odradit a páru za pozvánku dokonce nabízejí i peníze. Jiní pak tvrdí, že se na svatbu nějak dostanou sami. "Nevím proč a Lucince to určitě vadí, objednali jsme si tam hlídací firmu, aby byl klid," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

Bohuš Matuš a jeho přítelkyně Lucie Palkaninová zanedlouho vstoupí do svazku manželského. Pár, který už se stal rodiči rozkošné Natálky, bude mít svatbu 12. května v zábavním parku Krtkův svět. Obřad bude soukromý a dostanou se na něj pouze lidé s pozvánkou, někteří fanoušci přesto doufají, že se na něj tajně proplíží. Jiní neváhají nabídnout velké peníze.

Lucii přišla na Instagramu ve veřejných otázkách nabídka, v níž byl člověk ochoten za pozvánku zaplatit tisíce korun. Nešlo o ojedinělý případ. "Je fakt, že píšou různé fanynky, že se na svatbu dostanou, i kdyby měly přelézt přes plot a podobně. Nevím proč a Lucince to určitě vadí, objednali jsme si tam hlídací firmu, aby byl klid. Mě to na jednu stranu těší a na druhou stranu mi to vadí vůči Lucince, protože ona je na takové vlezlejší lidi trošku alergická," řekl pro ŽivotvČesku.cz brzy již ženatý Bohuš Matuš.

Nabídka několika tisíc za pozvánku na svatbu by mohla být pro leckoho lákavá, budoucí manželé nad ní ale ani neuvažují. Vstup do manželství je jedinečný zážitek, který je ideální prožít v kruhu blízkých lidí. Přihlížející neznámé osoby by mohly atmosféru narušit.

"Samozřejmě ty nabídky odmítáme. Je to jednou v životě, Lucinka tam chce mít klid a já se snažím jí vyhovět. Je to těžké, protože nám chodí od lidí zprávy typu, že se tam stejně dostanou, dělají si z toho srandu. Snad to bude v klidu. Ještě jsme uvažovali, že bychom to udělali v jiný den a nikomu to neřekli. Ale myslím si, že bude klid, máme to tam zabezpečené, vše bude ohraničené," doplnil Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Lucie Matušová (19), manželka zpěváka Bohuše Matuše (48), se minulý týden podrobila dvojit...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu