Obavy vystřídala finanční jistota. Manželka Davida Limberského promluvila o svém podnikání ve službách

Lenka Limberská a David Limberský
Lenka Limberská a David Limberský
Foto: Se svolením Lenky Limberské
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 5. 5. 2021

Manželka plzeňského fotbalisty Davida Limberského (37) se nestará pouze o rodinu, ale také o své podnikání. Lenka Limberská (36) přiznala, že otevření služeb přijala s nadšením a bedlivě hlídá, aby docházelo k dodržování všech hygienických nařízení a vládních podmínek. "Všechno striktně dodržujeme, mám opravdu respekt z toho, abychom něco nepokazili," popsala pro ŽivotvČesku.cz, jak je přísná při provozování pánského holičství a kosmetiky.

Lenka Limberská nepatří k manželkám fotbalistů, kteří by jen seděly doma a čekaly, jak velkou výplatu jejich polovička »vykope« na hřišti. Kromě nekončící péče o téměř roční dceru Lilien se stará o provoz pánského kadeřnictví a dámského zkrášlovacího salonu.

"Měli jsme zavřeno téměř rok, to nebyla příjemná situace. Čím déle covid trval, tím to bylo horší a horší. Já se na začátku snažila být pozitivní a říkala jsem si, že to zase skončí a vše se znovu nastartuje," popsala své rozpoložení pro ŽivotvČesku.cz s tím, že hlavu i ruce jí naštěstí zaměstnávala péče o dceru. "Byla jsem alespoň ráda, že mám čas na Lilien," snažila se Lenka Limberská na složité době najít pozitivní stránky. Jako každý podnikatel i Lenka Limberská vítá, že Česká republika zahájila rozvolňovací proces.

"Otevřeli jsme hned v pondělí, musíme využít každý den, který nám vláda dala k dobru. Vážíme si toho, že nám klienti zůstali, měli jsme dost objednávek, je vidět, že po lockdownu se opravdu hodně lidí nemohlo dočkat, až budou moci na kosmetiku či k holiči," pochlubila se pro ŽivotvČesku.cz vystudovaná moderátorka s tím, že pečlivě hlídá, aby se u ní dodržovala opravdu všechna nařízení a pravidla.

"Dodržujeme vše opravdu striktně. Mám velký respekt z toho, abychom něco nepokazili. Vůbec neexistuje, že bychom někoho vzali bokem bez testu. Část lidí je už po očkování, další přinesou výsledky negativního testu z práce. Řekla bych, že tak 20 procent našich klientů přijde s tím, že jsou už po očkování," popsala pro ŽivotvČesku.cz manželka Davida Limberského s tím, že je ráda, že vláda přesně definovala, za jakých okolností může obnovit podnikání. "Nejhorší je vždy nejistota. Ať se jedná o podnikání, sport či rodinu," dodala pro ŽivotvČesku.cz Lenka Limberská.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.