Obavy vystřídala finanční jistota. Manželka Davida Limberského promluvila o svém podnikání ve službách

Lenka Limberská a David Limberský
Lenka Limberská a David Limberský
Foto: Se svolením Lenky Limberské
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]z
Publikováno: 5. 5. 2021

Manželka plzeňského fotbalisty Davida Limberského (37) se nestará pouze o rodinu, ale také o své podnikání. Lenka Limberská (36) přiznala, že otevření služeb přijala s nadšením a bedlivě hlídá, aby docházelo k dodržování všech hygienických nařízení a vládních podmínek. "Všechno striktně dodržujeme, mám opravdu respekt z toho, abychom něco nepokazili," popsala pro ŽivotvČesku.cz, jak je přísná při provozování pánského holičství a kosmetiky.

Lenka Limberská nepatří k manželkám fotbalistů, kteří by jen seděly doma a čekaly, jak velkou výplatu jejich polovička »vykope« na hřišti. Kromě nekončící péče o téměř roční dceru Lilien se stará o provoz pánského kadeřnictví a dámského zkrášlovacího salonu.

"Měli jsme zavřeno téměř rok, to nebyla příjemná situace. Čím déle covid trval, tím to bylo horší a horší. Já se na začátku snažila být pozitivní a říkala jsem si, že to zase skončí a vše se znovu nastartuje," popsala své rozpoložení pro ŽivotvČesku.cz s tím, že hlavu i ruce jí naštěstí zaměstnávala péče o dceru. "Byla jsem alespoň ráda, že mám čas na Lilien," snažila se Lenka Limberská na složité době najít pozitivní stránky. Jako každý podnikatel i Lenka Limberská vítá, že Česká republika zahájila rozvolňovací proces.

"Otevřeli jsme hned v pondělí, musíme využít každý den, který nám vláda dala k dobru. Vážíme si toho, že nám klienti zůstali, měli jsme dost objednávek, je vidět, že po lockdownu se opravdu hodně lidí nemohlo dočkat, až budou moci na kosmetiku či k holiči," pochlubila se pro ŽivotvČesku.cz vystudovaná moderátorka s tím, že pečlivě hlídá, aby se u ní dodržovala opravdu všechna nařízení a pravidla.

Ani pandemie koronaviru Čechy neodrazuje od cestování, mnozí už mají na léto koupené zájezdy. Největší zájem je o Řecko. Turistická zařízení se na příjezd hostů poctivě připravují a konkrétně Řecko je připravené je přivítat ještě před prázdninami. "Řecká vláda oznámila, že občanům EU bude od 15. května 2021 stačit pro vstup do země pouze negativní PCR test anebo potvrzení o očkování," uvedla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí cestovní agentury Invia Andrea Řezníčková. Popsala také, proč je v této době lepší cestovat s cestovní kanceláří než na vlastní pěst.

"Dodržujeme vše opravdu striktně. Mám velký respekt z toho, abychom něco nepokazili. Vůbec neexistuje, že bychom někoho vzali bokem bez testu. Část lidí je už po očkování, další přinesou výsledky negativního testu z práce. Řekla bych, že tak 20 procent našich klientů přijde s tím, že jsou už po očkování," popsala pro ŽivotvČesku.cz manželka Davida Limberského s tím, že je ráda, že vláda přesně definovala, za jakých okolností může obnovit podnikání. "Nejhorší je vždy nejistota. Ať se jedná o podnikání, sport či rodinu," dodala pro ŽivotvČesku.cz Lenka Limberská.

Na složitý život v době covidové si zvyká také partnerka herce Marka Lambory (26). Modelka...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu