Oblíbená kulinářská show se vrací. Jsem přísný, nikomu neslevím, říká nekompromisní porotce Radek Kašpárek

Šéfkuchař Radek Kašpárek
Šéfkuchař Radek Kašpárek
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 8. 2021

Oblíbená kulinářská soutěž amatérů se vrací na obrazovky a neobejde se ani bez porotců, které si diváci zamilovali. Sympatičtí šéfkuchaři budou hodnotit výkony soutěžících, dokud se z jednoho z nich nestane vítěz. "Jsem přísný pořád. Potřebuji, aby soutěžící předváděli stoprocentní výkony," řekl pro ŽivotvČesku.cz jeden z porotců Radek Kašpárek (40), jaký přístup k účastníkům zaujme.

Oblíbená soutěž MasterChef se vrací s novou sérií. Porotcovská sestava zůstala zachována a diváci se tak mohou těšit na Přemka Forejta, Jana Punčocháře a Radka Kašpárka. Právě poslední zmíněný šéfkuchař prozradil, že nastanou malé změny a potvrdil, že ze soutěžících budou dostávat maximum.

"Já si myslím, že jsem přísný pořád. Potřebuji, aby soutěžící předváděli stoprocentní výkony, takže nikomu neslevím. Každopádně nová řada bude úplně jiná, je tam spousta novinek a diváci se mají na co těšit," řekl pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek.

Po vysílání bude následovat další pořad s porotci, tentokrát se v něm ale vzájemně pasují do role soutěžících. Mezi sebou budou bojovat o to, který z nich dokáže nejlépe připravit pokrm charakteristický pro oblast, ve které se právě nachází.

"Každé úterý půjde nový pořad Souboj na talíři, kde my tři jezdíme po republice a máme mezi sebou kuchařské souboje. Já si soutěžení s nimi maximálně užívám, diváci budou mít možnost nás poznat jinak. Jako kamarádi jezdíme po Česku, děláme blbiny a pak mezi sebou vaříme. Ty souboje si velmi užívám, je vždy výzva se proti Přémovi a Honzovi postavit," dodal Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz k pořadům, ve kterých se bude od příštího týdne objevovat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.