Oblíbený bavič Štěpán Kozub prozradil, jak to má doma s manželkou a humorem. Překvapivá slova mladého herce

Štěpán Kozub
Štěpán Kozub
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 5. 2022

Mladý komik, herec a muzikant Štěpán Kozub (26) působí se svým velmi specifickým humorem, který se mnohdy pohybuje až na hraně vkusu, na české showbyznysové scéně trochu jako zjevení. Je ale nesporné, že se jedná o velmi talentovaného umělce, který má našlápnuto ke skvělé kariéře. Pro ŽivotvČesku.cz se svěřil, jak to mají doma s humorem a jestli to byl právě jeho vtip, pomocí kterého oslnil svou manželku Barboru. "Není to úplně tak, že bych si před domem po práci ještě postavil budku a v ní dělal vtipy," uvedl originální umělec.

Štěpán Kozub patří mezi multitalentované umělce, kterým se daří, na co sáhnou. Pravidelně vystupuje jako stand-up komik, ať už sám, nebo s uskupením Tři tygři. Je také velmi dobrý muzikant, v roce 2020 vydal album ve spolupráci s muzikantem Jiřím Krhutem (47) a v poslední době se prosazuje také jako herec.

Ačkoli na pódiu vystupuje velmi sebevědomě, v osobním kontaktu by v něm nejspíš málokdo hledal velkého baviče. Působí totiž velmi skromným a tichým dojmem, který ještě umocňuje image intelektuála. Mnoho jeho fanoušků tak jistě napadá otázka, jak to má s humorem mimo pódia a hlavně doma s manželkou Barborou a dcerou Anežkou (1).

"Že bych byl doma nějaký extra zábavný a projevoval se jako komik, se říct nedá, herectví i komedie je přeci jen také jenom práce. Že bych přišel a ještě si před domem po práci postavil budku a v ní dělal vtipy, tak to úplně není. Když pekař dvacet dní v měsíci peče housky, tak ho pak doma na pečení nejspíš také moc neužije," uvedl sympatický herec pro ŽivotvČesku.cz.

V bezpečí je tak také jeho pohledná manželka, kterou si bral v roce 2019, protože se nejspíš nestane obětí nejapného žertu. "Ne že bychom se spolu doma nesmáli, ale ten humor je v mezích a decentní," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem Štěpán Kozub, jehož seznámení s dámou jeho srdce jako by vypadlo z červené knihovny.

Svou partnerku Barboru totiž poznal velice mladý - ještě během studia na konzervatoři v Ostravě. Zatímco on studoval herectví, pohledná blondýnka se věnovala tanci, kterým se dodnes živí. Jejich seznámení provázely počáteční rozpaky, kdy po sobě dvojice pokukovala a ani jeden si nebyl jistý, zda má druhá strana zájem.

Žádná velká umělecká gesta však v jejich seznámení podle Štěpána Kozuba nehrála roli. "Já se nepovažuju za žádného skvělého baliče, takže jsem nejspíš nijak nevybočoval, ani když jsme se s manželkou seznámili. Probíhalo to stejně, jako u všech běžných párů," popsal pro ŽivotvČesku.cz tajemně. Přesný moment, kdy přeskočila jiskra, si jako správný gentleman nechal pro sebe.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.