Obrečeli jsme to, říkají Krejčík a Stropnický. Dostali dopis od holčičky z dětského domova. Obsah zveřejnili

Daniel Krejčík a Matěj Stropnický
Daniel Krejčík a Matěj Stropnický
Foto: ŽivotvČesku.cz

Od odvysílání epizody oblíbené reality show z českých domácností, v níž účinkovali Daniel Krejčík (26) a Matěj Stropnický (37), uplynuly už dva týdny, odezva ale přichází dodnes. Mladý herec dostal do e-mailové schránky krásný dopis od devítileté holčičky, která reagovala na jeho touhu po dětech a napsala, že by k partnerům šla. "Oba jsme to obrečeli," řekl pro ŽivotvČesku.cz dojatý Daniel Krejčík.

Bývalý pražský zastupitel Matěj Stropnický a jeho partner, herec Daniel Krejčík, dali prostřednictvím známé reality show nahlédnout do svého soukromí. Daniel odhalil svou touhu po dětech a v roli »vyměněné manželky« ukázal, že se dokáže postarat i o 6 ratolestí.

Po odvysílání dílu se mladíkům začali ozývat diváci i divačky. "Nejvíce píšou ženy, že by nám rády odnosily dítě, což se těžko odmítá," prozradil v březnu pro ŽivotvČesku.cz Daniel Krejčík. Zřejmě nejdojemnější reakce se ale charismatický pár dočkal až nyní. Danielovi přišel do e-mailu dopis od holčičky z dětského domova.

Devítiletá Emma ve svém dopisu napsala, že tety v domově pustily díl reality show, kde sympatičtí partneři účinkovali. "Já bych k vám klidně šla, protože ses mi moc líbil. Nevadilo by mi, kdybyste si mě vybrali," uvedla holčička.

"My asi nejsme úplně ve stavu, kdy jsme schopní mluvit srozumitelně. Oba jsme to obrečeli," řekl pro ŽivotvČesku.cz Daniel Krejčík, který se dopisem od malé Emmy pochlubil svým fanouškům. "Holčičce jsem odpověděl na mail. Jsme z toho zatím úplně vyjevení, je to krásné," dodal dojatý herec.

Daniel Krejčík (26) a Matěj Stropnický (37) se v oblíbené reality show vysílané na nejúspě...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.