Očkování dělí společnost. Nepokoje přijdou v září. Budou i problémy s vodou, předvídá numeroložka

Voda - ilustrační foto
Voda – ilustrační foto
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2021

Pnutí ve společnosti pokračuje. Názor na očkování rozděluje nejen odborníky, ale i obyčejné lidi. Očkovaní kontrolují neočkované, společenské tlaky už pronikají i do elementárních rodin. Rodiče například často uvažují, zda dát děti na hlídání k babičce, která není očkovaná. Společenské změny sleduje i respektovaná numeroložka Lenka Suchardová. "V září dorazí výbušná atmosféra také do Česka," uvedla expertka na řeč čísel pro ŽivotvČesku.cz.

Podle numeroložky Lenky Suchardové stojí lidstvo na počátku velkých změn a koronavirus je jedním ze spouštěčů, ne však tím nejzásadnějším. Přijdou změny, které si nyní neumíme ani představit. Už podzim by měl být poměrně třaskavý, přispějí k tomu i volby.

"V Česku je zatím poměrně klid, když se podíváme na jiné státy, tam už začíná být bojovná nálada. V září pak výbušná atmosféra dorazí i do Česka, bude v tom hrát roli i nálada před volbami. Jsme teprve na začátku velkých změn, které budou trvat do roku 2029," vysvětlila Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že změny přichází shora, ale na dodržování restrikcí a opatření si společnost dohlíží zdola, protože soused hlídá souseda a děti jsou schopné udávat vlastní rodiče. Chaos a pnutí ve společnosti zrodí samozvané mesiáše.

"Teprve někdy kolem roku 2025 vykoukne zachránce, ke kterému budou lidé vzhlížet, ale dopadne to jinak, lidé budou zklamáni. Objeví se několik samozvaných spasitelů, lidé se k nim upnou, ale přijde velké zklamání," předpověděla renomovaná numeroložka, podle níž se objeví věci, které si zatím neumíme představit. Stejně jako jsme si neuměli představit příchod viru, který zasáhne celý svět.

"Všechno se bude měnit, jsme na počátku věcí a změn, kterým ještě nerozumíme. Budou se dít i velké věci související s vodou, v těch obrovských změnách nějakou roli hraje také Středozemní moře, přijde asi zase velká vlna z Atlantského oceánu... To jsou změny, které nás v následujících letech čekají. Vidíte už nyní velké přívalové deště, někde se objevují záplavy, to bude dál pokračovat, budou mizet ostrovy a v příštích letech bude nebezpečné bydlet u vody. Ale je to čerstvé a vše ještě budeme zažívat," vysvětlila numeroložka s tím, že nemá smysl lidi děsit a strašit, ale je dobré být mentálně naladěn na to, že přijdou změny, které neumíme dnes dohlédnout a pochopit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.