Očkovaní s manželkou nejsme a zatím nebudeme, říká Bohuš Matuš. Děsí se ale toho, co přinese podzim

Nextfoto
Zpěvák Bohuš Matuš a jeho manželka Lucie
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 11. 7. 2021

Zpěvák Bohuš Matuš (47) má velké obavy, že na podzim bude kvůli koronaviru a novým vládním restrikcím zase celý segment kultury uzavřen, proto se snaží přes léto vydělat co nejvíce peněz, aby uživil svou rodinu. Sám očkovaný není, protože nemá k vakcínám důvěru. "Opravdu jdu nyní z projektu do projektu, volného času mám málo. Jsem rád, že s dcerou Natálkou nám hodně pomáhají rodiče mé manželky, jsou opravdu úžasní," svěřil se pro ŽivotvČesku.cz muž, kterého proslavily nezaměnitelný hlas a pokrývka hlavy.

Bohuš Matuš má volného času přes léto velmi málo, proto se každou volnou chvíli snaží naplno využít a potěšit svou manželku Lucii. Je rád, když si doma stihne pohrát s dcerou a věnovat čas i manželce, protože jinak se pracovně nezastaví.

"Teď jsme s Lucinkou alespoň zašli do kina. Já jsem fakt moc vděčný jejím rodičům, že nám Natálku občas pohlídají, jdu opravdu nyní z projektu do projektu, volného času mám hrozně moc málo," přiznal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, který veškeré služby a zábavu čerpá na základě testů, protože k vakcínám nemá důvěru.

"Chceme jít do kina a musíme na testy. Všude prostě chodíme jen na základě testů. Očkovaní s manželkou nejsme a zatím nebudeme," řekl zpěvák, který již dříve uvedl, že situaci kolem koronavirové epidemie považuje za celosvětovou rošádu. "Možná časem názor přehodnotím, ale zatím očkovaní nechceme," řekl talentovaný zpěvák, který se bojí toho, že na podzim se zase veškerá kultura uzavře.

"Snažím se přes léto stihnout co nejvíce projektů, protože pak to podle mě zase nepůjde. Takže po celé republice děláme koncerty v rámci projektu 5 draků v trucku, kde jsem rád, že jsem se potkal s producentem Petrem Tomečkem. Čeká mě také role v muzikálu Láska nebeská a hlavní role v Plese upírů. Od října bych měl zase vystupovat v divadle Broadway, ale prostě se fakt bojím, že to zase zavřou. Takže lítám z projektu do projektu a jsem rád, že máme velkou oporu v Lucinčiných rodičích," přiznal pro ŽivotvČesku.cz bez okolků Bohuš Matuš s tím, že musí poděkovat i malé dceři, jak pobyt u babičky a dědečka zvládá.

"Maminka a tatínek Lucinky hlídají Natálku moc rádi a ona je u nich také ráda. Snáší to krásně, babička a děda jsou úplně boží, ale musím říct, že Natálka je také ještě hodně malinká, tak si ještě nevymýšlí a nezlobí," usmál se Bohuš Matuš, který sám neví, co mu podzim přinese a pevně doufá, že bude peníze moct vydělávat i po prázdninách.

Lucie Matušová (19), manželka zpěváka Bohuše Matuše (48), se minulý týden podrobila dvojit...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu