Od fanoušků už dostávala gratulace k miminku. Anna Kadeřávková řekla pravdu o těhotenství

Herečka Anna Kadeřávková vyvrátila, že by byla těhotná
Herečka Anna Kadeřávková vyvrátila, že by byla těhotná
Foto: nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 3. 2021

Stačila jediná fotografie na sociálních sítích, aby se Anna Kadeřávková (23) ocitla pod palbou otázek z řad fanoušků. Ti v komentářích začali spekulovat, že představitelka Roziny Maléřové čeká miminko. Jakékoliv gratulace ale byly předčasné. "Nejsem těhotná," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Anna Kadeřávková.

Anna Kadeřávková před několika dny zveřejnila na svém profilu na sociální síti Instagram fotografii, na které je vhodně oblečená do chladného počasí. Její sledující ale za snímkem viděli něco jiného, než jen teplý oděv. Mladičké herečce začali gratulovat k těhotenství.

Spekulace v komentářích nebraly konce, i když pravdu o údajném těhotenství nikdo neznal. "Nejsem těhotná. Na fotce, která tak vypadá, mám velkou bundu a ruce v kapsách," sdělila pro ŽivotvČesku.cz Anna Kadeřávková, známá jako Rozina Maléřová z nekonečného seriálu Ulice.

Anička pro ŽivotvČesku.cz už v minulosti řekla, že je zamilovaná až po uši a prožívá velkou romantiku. Lásku našla u rappera Strapa, se kterým bydlí na Slovensku a do České republiky se vrací za rodinou nebo kvůli pracovním závazkům.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.