Odcizený syn Madonny zmužněl a dospěl. Rocco Ritchie se na dovolené pochlubil atraktivní postavou jen v plavkách

Syn zpěvačky Madonny Rocco Ritchie
Syn zpěvačky Madonny Rocco Ritchie
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 8. 2021

Zpěvačka Madonna (62) je matkou šesti dětí, z nichž čtyři jsou adoptované. Její jediný biologický syn Rocco Ritchie (20) si s ní není příliš blízký a už dlouhodobě si žije vlastním životem. Aktuálně si užívá dovolenou na Sardinii, kde na pláži vystavil vypracované tělo v plavkách. Podobu s otcem, slavným režisérem Guyem Ritchiem (52) rozhodně nezapře.

Když se Madonna rozváděla s Guyem Ritchiem, boj o syna Rocca veřejně probírala nejen s novináři, ale například i na svých koncertech. On byl tehdy v pubertě a k matce neměl nejlepší vztah právě proto, že rodinné záležitosti neskrývala a chtěl zůstat v péči otce. Přestože jsou vztahy mezi matkou a synem dnes o něco lepší, Rocco Ritchie si zařídil vlastní život už v poměrně mladém věku.

"Miluji svého syna a vždy budu dělat vše pro to, abych mu byla oporou," řekla zpěvačka agentuře AP poté, co byl Rocco před lety zatčen za držení marihuany. On sám jí přitom lásku nikterak nevyjadřoval, ba naopak. "Jsem rád, že už s tebou nežiju," napsal Rocco pod Madonny video na sociální síti. Ona sama pak celý příspěvek smazala. Tou dobou už bylo všeobecně známo, že její syn od ní utekl za otcem a odmítl se vrátit.

Dnes je Rocco dospělým mužem, který si užívá volného času po libosti a s matkou se příliš nestýká. Aktuálně tráví dovolenou na Sardinii, kam vyrazil společně s přáteli. Čas věnuje popíjení studených drinků a vystavování těla, které soudě dle svalů rozhodně nemá zadarmo.

"Rocco je odmala velmi aktivní a pohyb ho vždy bavil. Od posilování přes tanec a parkour k jízdě na skatu. Tohle zdědil po mně i po otci," řekla Madonna, jak cituje portál eonline.com. Výsledkem celoživotního sportování a aktivního životního stylu jsou nyní svaly, na které může být Rocco Ritchie náležitě pyšný.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.