Odulý obličej Dády Patrasové zneklidnil diváky Novy. Herečka promluvila o nemoci, svůj podíl na jejím stavu mohl mít ale i manžel

Felix Slováček a Dáda Patrasová
Felix Slováček a Dáda Patrasová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 3. 2023

Dáda Patrasová (66) byla během poslední únorové neděle hostem pořadu Víkendová Snídaně na TV Nova. A mnozí diváci si velmi lehce všimli, že není před kamerou zcela ve formě. Z jejího projevu byla znát silná únava a jistá forma utlumení. Situaci zachraňovali moderátoři Miluše Bittnerová (45) a Pavel Svoboda (53). Herečka po více než týdnu přišla s vysvětlením - ovlivněna byla chřipkou a horečnatým stavem. Spekulovat se dá i o tom, že za jejím nedobrým stavem může být skutečnost, že manžel Felix Slováček (79) se opět začal scházet s výtvarnicí Lucií Gelemovou (40), což oba pro ŽivotvČesku.cz potvrdili.

Televizní divák se během poslední únorové neděle dočkal v pořadu Snídaně s Novou nezvyklého jevu, když se ve studiu objevil hvězdný host - Dáda Patrasová. Z unaveného projevu herečky v rámci rozhovoru bylo zřejmé, že není zcela v nejlepší formě, což podtrhl i její odulý obličej. Některé by klidně napadlo, že svou roli mohl sehrát i alkohol. To ale až nyní Dáda Patrasová odmítla.

"K tomu, co se píše, jen tolik, že jsem do Novy šla s chřipkou a horečkou. Moje chyba. Kdo chce psa bíti, vždycky si hůl najde. Neměla jsem tam nemocná chodit. Jak to přecházím, tak se mě chřipka drží," uvedla pro web Extra.cz herečka, která rozhovor s moderátory Miluší Bittnerovou a Pavlem Svobodou označila za spiknutí.

"TV Nova stojí za prací svých moderátorů, předvedli dobrý výkon a mrzí nás, pokud má někdo jiný názor," sdělila v zaslaném vyjádření za televizi tisková mluvčí Barbora Dlabáčková.

Jedním z dalších možných vysvětlení, že Dáda Patrasová nebyla před televizními kamerami v nejlepší kondici, může být nečekané usmíření jejího manžela s bývalou partnerkou. Felix Slováček totiž po více než roce našel společnou řeč se svou bývalou partnerkou Lucií Gelemovou, se kterou na konci roku 2021 ukončili po sedmi letech jednu životní etapu.

Tehdy rozhodně nešlo o klidný rozchod a dlouhé měsíce si oba expartneři nemohli přijít na jméno. "Už je to v pohodě, vše je smazáno," řekl pro ŽivotvČesku.cz manžel Dády Patrasové (66), který tak potvrdil slova pohledné výtvarnice, že k sobě našli novou - přátelskou cestu.

"Je pravda, že s Felixem jsme navázali přátelský vztah, a jsem za to ráda. Občas se vidíme a těší mě, že spolu dokážeme na velmi důstojné úrovni komunikovat," uvedla Lucie Gelemová pro ŽivotvČesku.cz v polovině února.

Komu ale rozhodně radost neudělá, že hudebník a umělkyně se opět začali »kamarádit«, je právě manželka Felixe Slováčka. Pokud jde totiž o Dádu Patrasovou, není tajemstvím, že kvůli sedmiletému románku svého muže vyplakala potoky slz. Není také žádným tajemstvím, že dlouhých sedm let bojovala za to, aby hudebník milenecký poměr ukončil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.