Ohlédnutí do minulých životů je možné. Léčitel popsal jak a řekl důvod, proč to nedoporučuje

Reinkarnace, ilustrační foto
Reinkarnace, ilustrační foto
Foto: Pixabay.com

Kdo věří v reinkarnaci, jistě se sám sebe alespoň jednou tázal, čím asi byl v minulém životě. Ohlédnout se do životů před tím, který žijete nyní, je podle léčitele možné a technik, kterými pohledu do minulosti lze dosáhnout, je několik. Neměl by to ale zkoušet každý, naopak. "Pokud člověk nemá nějakou fobii, je zbytečné se v tom hrabat," řekl pro ŽivotvČesku.cz léčitel biotronik Petr Davídek.

Reinkarnace neboli převtělování je dlouhodobě probíraným tématem. Někteří lidé v ni chtějí věřit, další si naopak myslí, že jde o nesmysl. Mnoho lidí si položilo otázku, čím asi byli v minulých životech. Ohlédnout se do nich je možné, existuje několik technik, ale léčitel Petr Davídek to nedoporučuje.

"Důležitá je vyspělost člověka. Běžná a dostupná věc je hypnóza. Existují také různé systémy, jako například kyneziologie, či techniky pomocí psychotronických nástrojů jako je kyvadlo, či automatická kresba. Hypnóza je ale nejlepší, člověk to sám vidí, může o minulém životě zjistit různé věci," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz vyhledávaný léčitel možné techniky.

Někteří lidé se do svých minulých životů mohou nevědomky ohlédnout v momentě, kdy se oddávají spánku. "Ohlédnout se je možné i ve spánku. V něm se dostáváme do jiných vibrací. Člověk si to může pamatovat, ale nebude věřit, že to nebyl jen sen. Nemusí si vůbec uvědomit, že nahlédl do minulého života," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Petr Davídek.

Pochybnosti nad existencí reinkarnace mají lidé i proto, že si minulé životy nepamatují. Podle léčitele to tak ale být musí. "Lidé si své minulé životy nepamatují z dobrých důvodů, nenechalo by je to na pokoji, hledali by například i své milované. Vyspělejší lidé mají takzvané déjà vu, pocit, že už něco znají a může to být střípek právě z minulého života," popsal léčitel pro ŽivotvČesku.cz, co by se dělo za předpokladu, že by minulé životy zůstávaly v paměti.

Ohlédnout se do minulého života je sice možné, ale pokud k tomu není důvod, léčitel to nedoporučuje. "Stalo se mi, že člověk ohlédnutí litoval. Viděl, co udělal a měl z toho velké trauma, neustále si to vyčítá a nemůže si odpustit. Já regresi moc nedoporučuji, protože to někomu může skutečně uškodit, přestože je jedno, čím jsme byli v minulém životě. Pokud člověk nemá nějakou fobii, je zbytečné se v tom hrabat," doplnil pro ŽivotvČesku.cz Petr Davídek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.