Ohromil, když zhubnul 35 kilogramů. Pak ale nabral. Martin Schreiner odpověděl, jak dnes bojuje s ručičkou váhy

Martin Schreiner
Martin Schreiner
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 12. 2022

Muzikálový herec a zpěvák Martin Schreiner (25) má momentálně velmi náročné životní období - v divadle prakticky nesestoupí z pódia, jak je pracovně vytížený. "Je to náročné, ale zároveň krásné," uvedl pro ŽivotvČesku.cz sympatický umělec, který v minulosti dokázal na váze shodit parádních 35 kilogramů, následně mírně na váze nabrat. A v současnosti mu pracovní závazky sportovat nedovolí.

Když se na televizních obrazovkách objevila šestá řada soutěže Česko Slovenská SuperStar a na pódiu předvedl svůj hlas Martin Schreiner, bylo jasné, že se jedná o velký talent. V soutěži si vyzpíval třetí místo a momentálně je o něj velký zájem.

"Letos jsem měl celkem pět premiér, to je vážně hodně. Počítal jsem to a devět měsíců ze dvanácti jsem zkoušel. Je to šílené tempo, ale jsem za to vážně rád, protože po tom covidu je skvělé, že můžeme hrát. Lidé naštěstí chodí opět hodně, nejspíš už se nemohli dočkat. Je to trochu, jako když v zoo vypustí zvířátka do výběhu," řekl s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který zabodoval také v show Tvoje tvář má známý hlas.

"Kvůli zkouškám v divadle nemám teď ani moc čas na sport. Na druhou stranu se na tom jevišti člověk také hodně naběhá. Zvlášť »Okno mé lásky« je velmi náročné, tam jsem na scéně opravdu hodně. Při představení s sebou sice nemám mobil ani hodinky, takže nevím, kolik kroků nachodím, ale určitě je to hodně," popsal své náročné pracovní tempo pro ŽivotvČesku.cz Martin Schreiner ohledně svého současného boje s ručičkou váhy.

Blíží se sice Vánoce, ale Martin Schreiner si to podle svých slov zatím nepřipouští. V minulém měsíci odehrál neuvěřitelných dvacet představení, což je skutečně obdivuhodné pracovní nasazení. Jak ale uvedl, rozhodně si na to nestěžuje. Jeho práce jej aktuálně velmi naplňuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.