Reklama:

Ohromil po SuperStar tělesnou proměnou. Martin Schreiner ale neuhlídal své hubnutí a oblečení mu je opět těsnější. Má plán

Zpěvák Martin Schreiner
Zpěvák Martin Schreiner
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 11. 2021

Zpěvák Martin Schreiner (24) se po své účasti v televizní pěvecké show pustil do boje s váhou a podařilo se mu shodit úctyhodných 35 kilogramů. Kvůli epidemii a vládním restrikcím z loňského roku a začátku letošního pak přišel nejen o práci, pohyb, ale i svou vůli nad dodržováním zdravé životosprávy. Pro ŽivotvČesku.cz přiznal, že mírně přibral a oblečení mu tedy není už tak volné, jako když byl na vrcholu svého úspěchu v hubnutí. "Přibral jsem osm kilo, ale bohužel se mi je zatím shodit nepodařilo," netajil se pro ŽivotvČesku.cz talentovaný umělec, který si fanoušky získal nejen svou otevřeností, ale i hlasem jako zvon.

Reklama:

Když se na televizních obrazovkách v loňském roce objevila šestá řada soutěže Česko Slovenská SuperStar a na pódiu předvedl svůj hlasový rozsah Martin Schreiner, bylo jasné, že se rodí další hvězda, která obohatí český hudební svět. V soutěži vyzpíval třetí místo a dveře do světa showbyznysu se mu otevřely.

Reklama:

Velmi slušně následně zabodoval v show Tvoje tvář má známý hlas a diváci ho v současnosti mohou vídat například v muzikálu Robinson Crusoe. Zatímco před rokem se redakci ŽivotvČesku.cz zpěvák pochlubil, jak se mu podařilo zhubnout neuvěřitelných 35 kilogramů, v poslední době je ohledně své kondice méně optimistický.

"Přibral jsem osm kilo, ale bohužel se mi je zatím shodit nepodařilo. Stále ale počítám s tím, že bych rád zase zabojoval a tak už jsem si dokonce našel trenéra a do posilovny se chystám vrátit," prozradil své plány Martin Schreiner pro ŽivotvČesku.cz.

Důvodem, proč se stále nedokázal ke zdravému životnímu stylu vrátit, je podle něj především nedostatek času. "Teď opravdu hodně pracuji. Beru si té práce dost, protože je to potřeba a hlavně nevím, jestli za měsíc ještě nějakou práci budu mít," dodal zpěvák pro ŽivotvČesku.cz a poukázal na aktuální situaci ohledně epidemie, která ho poměrně silně znepokojuje.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: