Olga Menzelová se pochlubila fotografií jen v plavkách. Perfektní postavu jí vysochala jóga

Olga Menzelová
Olga Menzelová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 1. 2023

Olga Menzelová (45) se již roky věnuje cvičení jógy. Odměnou je jí vynikající postava, kterou se čas od času ráda pochlubí na sociální síti. Pro ŽivotvČesku.cz popsala, co by poradila ženám, které by chtěly dosáhnout podobných výsledků. "Je potřeba si na sebe udělat čas," vysvětlila filmová producentka.

Plavovlasá maminka tří dětí za svou postavu vděčí převážně zdravému životnímu stylu, kvalitní stravě a také sportu. Jaký efekt může mít pravidelné cvičení jógy, názorně nyní ukázala na sociální síti Instagram. Na fotografii je zachycena pouze v plavkách při fotografování.

"Za sebe musím říct, že nejdůležitější ze všeho je na cvičení určitě pravidelnost, což je to, co zároveň dělá lidem často problém. Nejde ani tak o to, jak je ten který cvik těžký, ale skutečně o to, že je potřeba si na sebe udělat čas a věnovat se tomu," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz žena, která na sebe rozhodně nezapomíná, co se pravidelného cvičení týče.

Kromě sportu Olze Menzelové pomáhá také kvalitní a pravidelná strava a dostatek odpočinku, což může být pro pracující maminku tří dětí poměrně tvrdý oříšek.

Kromě jógy se Olga Menzelová ráda věnuje také strečinku a posilování v parku a o své postřehy a tipy se ráda dělí se svými fanoušky. Udržovat se ve formě je pro ni důležité už jen proto, že je maminkou tří dětí, kterým chce stačit - Anny (14), Evy Marie (10) a Alberta (3).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.