Olga Menzelová si dává do těla na dětském hřišti. Ve svých 44 letech ukázala hodně svalnaté a pevné nohy: Někdy ty sedící maminky koukají, uvedla

Olga Menzelová
Olga Menzelová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 7. 2022

Olga Menzelová (44) se ve svém věku udržuje neustále ve formě. Pro ŽivotvČesku.cz nedávno přiblížila, že se snaží držet zdravý životní styl. "Vysadila jsem sacharidy a hodně pila zeleninové šťávy," popsala. Aktuálně na sociální síti Instagram ukázala ve videu, jak cvičí. Rozhodně nejde o jednoduché cviky - lidově řečeno si vdova po slavném režisérovi umí pořádně »naložit«.

Olga Menzelová několikrát přiznala, že když v září 2020 odešel její milovaný manžel, byla psychicky na dně. Když trpí duše, tak se to projevuje i na fyzické schopnosti. Sympatická filmová producentka popsala, že se cítila špatně, že bylo nutné začít radikálně měnit mimo jiné i jídelníček.

"Skoro pořád jím, ale málo. A nejím lepek, kvůli ekzému. Když byl Jirka nemocný, tak jsem kvůli nervům na pochodu vypadala příšerně. Jak já říkám, byla jsem »olezlá« od hlavy až k patě, a když vás pořád něco svědí, tak máte někdy chuť skočit z okna. Tak jsem vysadila veškeré sacharidy - rýži, brambory, těstoviny, pečivo, zkrátka všechno. A k tomu jsem pila zeleninové šťávy, které jsem si lisovala doma. A pomohlo to, kůže se srovnala," uvedla pro ŽivotvČesku.cz zcela otevřeně ohledně svého stravování. V současnosti jí nejvíce pomáhá cvičení, což dokazuje i ve videu.

"Konečně jsem se k tomu dostala… slibuji vám to dost dlouho. Často se ptáte, jak cvičím, co jím. Začnu tím cvičením. Nikam cvičit nechodím, protože na to nemám čas. Je potřeba někam dojít, dojet a tím ztratím čas na cestě, převléci se, pak zase cesta zpět. Takže jen využívám příležitostí během dne. Třeba na dětském hřišti, v lese s dětmi. Ony si hrají a já si mezitím zacvičím. Někdy ty sedící maminky koukají, občas se setkám s jinými zvědavými pohledy, ale to je mi jedno. Nejlépe je řídit se heslem: žij a nech žít," uvedla doslova Olga Menzelová na svém Instagramu a dalším ženám poradila, kolikrát cviky opakovat.

Slavná producentka sacharidy do jídelníčku nakonec vrátila, ale jednu složku vynechává dodnes. "Postupně jsem přidávala, ale už jsem nikdy nepřidala lepek, a to byl skvělý tah. Kůže je mnohem lepší a taky člověk moc nepřibírá na váze. Strava a dostatek čisté vody bez slazených nápojů je základ. Pak je důležité se hýbat, jakkoliv. Já mám moc ráda jógu, plavání, s dětmi kola a koloběžky," dodala pro ŽivotvČesku.cz Olga Menzelová, čemu vděčí za svou vizáž a skvělou postavu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.