Olga Menzelová ve společnosti oslnila krásou. Maminka tří dětí popsala, co pro sebe dělá, aby si udržela přitažlivou postavu

Producentka Olga Menzelová
Producentka Olga Menzelová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 9. 2021

Producentka Olga Menzelová (43) dorazila na akci Psí den i se svou čtyřnohou kamarádkou Beky. V Centrálním parku Lužiny společně strávily příjemné chvíle ve společnosti dalších slavných osobností a jejich čtyřnohých přátel. Maminka tří dětí vypadala fantasticky, přiznala ale, že její aktuální vzhled není zadarmo. "Skoro pořád jím, ale málo. A nejím lepek. Pak je důležité se hýbat," uvedla Olga Menzelová pro ŽivotvČesku.cz a promluvila i o své fence Beky.

Olga Menzelová, rozená Kelymanová, na akci Psí den dorazila po boku své věrné fenky Beky, kterou miluje celá rodina. Než si producentka čtyřnohou kamarádku pořídila, dobře se zamyslela nad tím, jaký by měl pejsek být, aby se měl dobře a také aby si s ním rozuměly děti. Beky je plnohodnotnou členkou rodiny.

"Beky je báječná fena. Poradila nám ji Marta Jandová. Hledala jsem k holkám pejska, který je kamarádský, hravý, rychle se učí a nepelichá, protože jsme bydlely v bytě a navíc já jsem od dětství ekzematik. Havanský psík všechny podmínky splnil a my jsme šťastní, že Beky máme. Krásně se doplňujeme," uvedla Olga Menzelová pro ŽivotvČesku.cz.

Rodina bez fenky cestuje jen velmi výjimečně. "Cestuje s námi všude, kde to je jen možné, a protože je malá, tak může i na palubu do letadla. Zároveň je skvělá hlídačka. Prostě takový multifunkční pes. A jak se říká, jaký pán takový pes, takže Bekyna je stejně praštěná jako my," popsala pro ŽivotvČesku.cz známá producentka, co pro její rodinu čtyřnohá kamarádka znamená.

Na Psím dni vypadala maminka tří dětí naprosto dokonale. Širokým úsměvem a skvělou postavou přímo oslňovala. Olga Menzelová popsala, co pro sebe dělá, co ze svého jídelníčku razantně vyškrtla a čím si štíhlou linii udržuje.

"Skoro pořád jím, ale málo. A nejím lepek, kvůli ekzému. Když byl Jirka nemocný, tak jsem kvůli nervům na pochodu vypadala příšerně. Jak já říkám, byla jsem »olezlá« od hlavy až k patě, a když vás pořád něco svědí, tak máte někdy chuť skočit z okna. Tak jsem vysadila veškeré sacharidy - rýži, brambory, těstoviny, pečivo, zkrátka všechno. A k tomu jsem pila zeleninové šťávy, které jsem si lisovala doma. A pomohlo to, kůže se srovnala," popsala Olga Menzelová pro ŽivotvČesku.cz, co ji ke změně jídelníčku přimělo.

Slavná producentka sacharidy do jídelníčku vrátila, ale jednu složku vynechává dodnes. "Postupně jsem přidávala, ale už jsem nikdy nepřidala lepek a to byl skvělý tah. Kůže je mnohem lepší a taky člověk moc nepřibírá na váze. Strava a dostatek čisté vody bez slazených nápojů je základ. Pak je důležité se hýbat, jakkoliv. Já mám moc ráda jógu, plavání, s dětmi kola a koloběžky," dodala pro ŽivotvČesku.cz Olga Menzelová, čemu vděčí za svou vizáž.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.