Olivia Wilde a Harry Styles šli od sebe. Zdroj amerického magazínu prozradil důvod konce vztahu

Olivia Wilde a Harry Styles
Olivia Wilde a Harry Styles
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2022

Herečka Olivia Wilde (38) a zpěvák Harry Styles (28) si podle známého magazínu rozhodli dát vztahovou pauzu. Důvodem, proč pár šel od sebe, je rozdílnost jejich osobních zájmů. Pár se dal dohromady v lednu roku 2021. O jejich rozchodu informoval americký magazín People.

"On je stále na turné a opět jede do zahraničí. Ona se soustředí na své děti a práci v Los Angeles. Bylo to velmi přátelské rozhodnutí," sdělil magazínu People zdroj s tím, že za dobu vztahu zažil pár osobní vzestupy a pády.

Harry Styles, který míří do zahraničí v rámci své show »Love on Tour«, a Olivia Wilde byli poprvé spojeni v lednu 2021. Stalo se tak poté, co byli vyfotografováni, jak se drží za ruce, když byli na svatbě svého společného přítele.

Oba se sblížili mnohem dříve, a to v roce 2020, když začali spolupracovat na filmu Don´t Worry Darling, který Olivia Wilde režírovala. Následně se po devíti letech vztahu rozešla s Jasonem Sudeikisem - někdejším partnerem a otcem svých dětí - syna Otise a dcery Daisy.

Zahraniční média také ale před měsícem informovala o údajné nevěře Harryho Stylese s Florence Pughovou, která ve filmu To nic, drahá hrála jeho manželku. Údajná nevěra však nebyla důvodem rozchodu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.