Ona je skvělá, hrozně jí to jde, umí to, pěl chválu Felix Slováček směrem k atraktivní blondýně, kterou měl na akci už před měsícem

Michaela Dragounová a Felix Slováček
Michaela Dragounová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 5. 2022

Velkolepou oslavu 79. narozenin hudebníka Felixe Slováčka v restauraci na Střeleckém si nenechalo ujít mnoho českých celebrit. Saxofonista posbíral řadu gratulací i originálních dárků a pro ŽivotvČesku.cz popsal, jak si večírek na svou počest užil. A dokonce prozradil, kdo byla půvabná blondýnka po jeho boku, která celým večerem provázela.

I když by se mohlo zdát, že jedna velká narozeninová oslava stačí, Felix Slováček rozhodně stejný názor nezastává. "Začal jsem slavit v pondělí a skončím až tuto neděli na Jízdě králů ve Vlčnově," uvedl na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz ohledně oslavy.

Taková týdenní oslava ale dokáže člověka pořádně vyčerpat, ne ale uznávaného hudebníka. "Já mám strašně energie," řekl s úsměvem muzikant pro ŽivotvČesku.cz a prozradil, že jeho pražská oslava se protáhla do pozdních hodin.

"V přítomnosti přátel mi bylo moc dobře, opravdu jsem si to užil," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz k akci, na které nechyběly osobnosti jako například Jiřina Bohdalová (91), Karel Vágner (80), Anife Vyskočilová (48) nebo František Janeček (77).

Nešlo se ale nezeptat ani na pohlednou blondýnku, jejíž přítomnost si během večera náležitě užíval. "To byla Míša, je profesionální moderátorkou. Měl jsem ji na akci už před měsícem, kdy jsem křtil své nové CD Nádherná láska. Ona je skvělá, hrozně jí to jde, umí to," rozplýval se pro ŽivotvČesku.cz nad mladou kráskou Felix Slováček.

Kdo ale na oslavě chyběl, byla jeho manželka Dáda Patrasová (66). Ta po pondělní autonehodě, při níž nabourala svůj mercedes a odmítla se podrobit dechové zkoušce, zůstala raději doma. Důvodem bylo, že to byl sám její manžel, kdo si nepřál, aby se večírku zúčastnila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.