Onkologická nemoc bere Johnu Travoltovi blízké. Nejprve ho připravila o manželku, nyní také o téměř celoživotní přítelkyni Olivii Newton-Johnovou. Poslal jí dojemný vzkaz do nebe

Olivia Newton-Johnová a John Travolta
Olivia Newton-Johnová a John Travolta
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 8. 2022

V pondělí v ranních hodinách tento svět ve věku 73 let opustila herečka a zpěvačka Olivia Newton-Johnová. Legendární Sandy z filmového muzikálu Pomáda prohrála dlouholetý boj s rakovinou. Své kolegyni a kamarádce nyní poslal vzkaz do nebe představitel Dannyho. "Učinila jsi naše životy lepšími," napsal na sociální síti.

Olivia Newton-Johnová dlouhodobě bojovala s rakovinou prsu. Poprvé jí byla diagnostikována v roce 1992, později se jí po letech vrátila. Kvůli nemoci podstupovala chemoterapie, podstoupila částečnou mastektomii a pak také rekonstrukci prsů. Následně byla zastánkyní alternativní medicíny a ukazovala, jak žít spokojeným životem i s tak smutnou diagnózou.

O skonu oblíbené herečky a zpěvačky, která byla hvězdou především 70. a 80. let, informoval její manžel. "Dnes ráno pokojně zemřela na svém ranči v jižní Kalifornii, obklopena rodinou a přáteli. Žádáme všechny, aby v této velmi těžké době respektovali soukromí rodiny," uvedl John Easterling (64) na jejím oficiálním Instagramu.

Od roku 1978 byl velkou součástí života Olivie Newton-Johnové herec John Travolta, který s ní hrál ve filmovém muzikálu Pomáda. Toho v červenci roku 2020 zákeřná rakovina připravila o manželku, nyní také o téměř celoživotní přítelkyni. Její skon nenechal beze slov.

"Nejdražší Olivie, učinila jsi naše životy lepšími. Tvůj vliv byl neuvěřitelný. Mám tě moc rád. Na konci cesty se znovu setkáme a budeme zase všichni spolu. Ode dne, kdy jsem tě poznal, a navždy. Tvůj Danny, tvůj John," napsal John Travolta ke snímku své zesnulé kolegyně a kamarádky.

Přestože od natočení Pomády uběhla už dlouhá desetiletí, fanoušky neztrácí. Posledním společným projektem Olivie Newton-Johnové a Johna Travolty proto nebyl právě tento snímek, ale loňské vánoční album. Jednalo se o poslední pěvecký projekt, kterému se oblíbená herečka a zpěvačka věnovala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.