Operní zpěvačka Michaela Gemrotová je vdaná paní. Svatba proběhla v rekordním čase od zásnub

Michaela Gemrotová s manželem
Michaela Gemrotová s manželem
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 10. 2020

Operní zpěvačka Michaela Gemrotová (34) se stala šťastně vdanou paní. S přítelem se rozhodla zbytečně neotálet a po necelém měsíci od zásnub, kdy řekla poprvé své »ano«, zpečetila manželský slib podruhé a definitivně.

Sopranistka s hlasovým fondem, který se jen tak nevidí, není na české hudební scéně žádným nováčkem. Podařilo se jí prosadit především v operní sféře a působí na jevištích divadel v předních českých muzikálech a představeních jako Fantom opery nebo Angelika. Získala řadu významných ocenění a je tak mladým nadějným talentem, který má před sebou úspěšnou kariéru. V současné době sice kvůli vládním opatřením trvá zákaz zpěvu a živého vystupování, ale aspoň v tomto čase stihla zpěvačka možná důležitější věc – vdát se. Od zásnub po realizaci svatby uběhlo celkem 25 dní.

"Byl to fofr, ale i díky skvělým přátelům a týmu jsme zjistili, že se za tak krátkou dobu nádherná, pohádková svatba dá stihnout. Děkuju jim, děkuji rodinám, které jsme s Jiříkem spojili, a děkuji mému úžasnému milovanému muži za všechno! Za živou, pokornou a upřímnou lásku plnou úcty, kterou cítím. S radostí a ctí budu nosit jeho jméno," popsala přípravy svatby a svou vděčnost mladá zpěvačka na svém instagramovém profilu.

Po rozchodu s bývalým přítelem, s nímž už byly »vdavky» na spadnutí a nakonec to nedopadlo příliš šťastně, je tak usměvavá blondýnka konečně šťastná po boku muže, se kterým tvoří pohledný pár. "V dnešní době člověk občas někdy tápe, jestli se vůbec dá věřit na něco krásného, jestli se dá věřit na lásku... DÁ!!! VĚŘTE!!!" přidala Gemrotová pozitivní vzkaz všem, kteří potřebují trochu povzbudit v nepříliš optimistické době.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.