Ornella Koktová je potřetí těhotná. Chtěl bych holčičku, kluků mám už pět, říká manžel Josef

Ornella Koktová a Josef Kokta
Ornella Koktová a Josef Kokta
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 11. 2020

Tak to je nečekané. Ornella Koktová (27) a její manžel Josef (63) čekají třetí přírůstek do rodiny. Pro mladou maminku půjde o třetího potomka, pro manžela celkem o sedmé dítě. "Chtěl bych holčičku, kluků mám už dost," usmíval se Josef Kokta pro ŽivotvČesku.cz.

Před pár dny se redakci ŽivotvČesku.cz Ornella tajemně svěřila s tím, že třetí dítě si neumí úplně představit, ale nechává to spíše na náhodě. To už ale věděla, že třetího potomka do rodiny očekávají. Nechtěla tak nic prozrazovat do doby, než uplynou tři měsíce.

"Nikdy neříkám nikdy, ale teď si to neumím představit. Jsem katolík, takže bych nedokázala dítě odmítnout, pokud by to přišlo. Řekla bych si, že je to zkrátka osud a má to tak být. Tím nechci říct, že budu mít patnáct dětí, ale představa, že jdu na interrupci, je mi jednoduše prostě proti srsti," tvrdila zhruba před týdnem dvojnásobná maminka synů s neobvyklými jmény – Quentina a Svena pro ŽivotvČesku.cz.

Bude nás pět ...

Zveřejnil(a) Ornella Kokta dne Pondělí 23. listopadu 2020

Jenže teď se pochlubila těhotenským snímkem a rozhodně z jejího požehnaného stavu je nadšený manžel Josef.

"Je to pravda, Ornella je potřetí těhotná a těšíme se a užíváme si to. Chtěl bych holčičku, protože kluků mám celkem pět a jednu holku a holek v rodině máme tedy málo. Celkem půjde o mé sedmé dítě," řekl pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta, který se na svého sedmého potomka hodně těší.

Zajímavostí rozhodně bude, jaké jméno pro svého třetího společného potomka šťastní rodiče vyberou. Řekněme si narovinu, že Quentin a Sven nejsou typická česká jména.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.