Ornella Koktová se stále zotavuje po operaci. Přiblížila, jaké vášně se musela dočasně vzdát

Profimedia
Trojnásobná maminka Ornella Koktová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 22. 5. 2021

Ornella Koktová (28) má za sebou náročné dny v nemocnici a stále se zotavuje z operace, kterou podstoupila. Mladá maminka tří dětí se ve volném čase, a to dokonce i krátce před přivedením dcery na svět, ráda věnuje koním. To je aktivita, kterou teď musí kvůli rekonvalescenci omezit. "Zatím se držím a hojím se postupně," uvedla Ornella Koktová pro ŽivotvČesku.cz.

Ornella Koktová strávila několik dní v nemocnici a dokonce i na oddělení intenzivní péče, kam byla převezena kvůli bolestem v krajině břišní. Nyní už je doma a postupně se dává dohromady, velkou oporou jí přitom je manžel Josef Kokta, který se během jejího pobytu v nemocnici perfektně postaral o tři děti.

Pro mladou trojnásobnou maminku rekonvalescence znamená, že musí vynechat aktivity, které jí dosud byly velmi blízké. Než v dubnu přivedla na svět dceru Lilianne, ráda trávila ve volných chvílích čas u koní, kteří jsou její velkou vášní.

"Zatím se držím a hojím se postupně. Nicméně na golf a koně to ještě není," přiznala pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová, která se z nemocnice domů vrátila před dvěma týdny. Nejstarší syn Quentin je momentálně ve specializovaném zdravotnickém zařízení v Říčanech, kde mu odborníci pomohou ke zdravějšímu životnímu stylu. Ornella a Josef Koktovi se tak nyní doma starají o ročního Svena a měsíční Lilianne.

"Zvládáme vše dobře – díky tomu, že manžel jede na tisíc procent. Musí nosit, protože já nemůžu tahat nic těžkého a naštěstí ho mám tady při sobě," řekla Ornella Koktová už před časem pro ŽivotvČesku.cz a dokázala tak, že Josef Kokta je pro ni nepostradatelnou oporou. Manželé nedávno oslavili 10. výročí vztahu.

Pro zesnulého miliardáře Petra Kellnera, který zemřel ve věku 56 let při pádu vrtulníku na...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu