Ornella Koktová zavzpomínala na začátek vztahu s manželem, kdy za ním ještě jako studentka chodila na dostaveníčko

Josef Kokta a jeho manželka Ornella
Josef Kokta a jeho manželka Ornella
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 9. 2022

Už deset let uplynulo od seznámení modelky a influencerky Ornelly Koktové (29) s jejím v té době budoucím mužem Josefem Koktou (65). Dvojice se už na začátku vztahu dostala do zájmu médií, neboť byl podnikatel tenkrát ženatý s moderátorkou Gabrielou Partyšovou (44). Po následném rozvodu se nový pár stal rodiči celkem třech dětí a vzal se. Půvabná brunetka pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že společné budoucnosti tenkrát vůbec nevěřila.

O víkendu Ornella Koktová na sociální síti Instagram sdílela snímek s dcerou z Pařížské ulice, na kterém vzpomínala na vzrušující začátky vztahu s nyní již manželem Josefem Koktou.

Právě k němu do bytu v samém srdci Prahy často chodila. A co se tam dělo, naznačila právě i na sociální síti. "Tuhle momentku mám ráda… Když si jen vzpomenu, jak jsem tou ulicí šla z gymplu rovnou na dostaveníčko s tvým tatínkem …LOL… Jen mi tu teda chybí emoji, který se červená," napsala hvězda reality show Štikovi.

Redakce mladou podnikatelku oslovila, zda si tenkrát uměla představit, že se za Josefa Koktu jednoho dne provdá a založí společně početnou rodinu.

"V tu chvíli by mě to ani nenapadlo. Kdyby mi to tenkrát někdo řekl, tak se mu vysměju. Každopádně na to období vzpomínám moc ráda," prozradila pro ŽivotvČesku.cz maminka tří dětí, Quentina (9), Svena (2) a malé Lilianne (1).

Pro vysokou modelku byl sňatek, ke kterému došlo v roce 2015, první, pro Josefa Koktu jde už o čtvrté manželství. Z těch předešlých má podnikatel další čtyři děti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.