Tohle by nikdo do Gábiny Partyšové neřekl. Prozradila, jak bude trávit letošní léto. Její akční zábava zaskočí i muže

Gábina Partyšová
Gábina Partyšová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 5. 2022

Moderátorka Gábina Partyšová (43) se ráda věnuje například golfu, je také častou návštěvnicí bazénu a fitness centra. Kromě toho má však další sportovní vášeň, které se hodlá věnovat letos v létě. Překvapivě se jedná o poměrně adrenalinovou zábavu. "Syna Kristiána (14) už nebaví jen ležet na pláži," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz, co ji vede k tomu, aby naplánovala aktivní prázdniny.

Pohledná moderátorka Gábina Partyšová je maminkou již čtrnáctiletého syna Kristiána, kterého má se svým bývalým manželem Josefem Koktou (65). Protože vztahy mezi otcem a synem jsou v zásadě na bodu mrazu, nezbývá jí tak nic jiného, než aby tak trochu zastala obě role a o akční zábavu se mladému pánovi postarala sama.

"Kristián stále na dovolenou jezdí se mnou. I kdyby se mu už nechtělo, tak momentálně nemá jinou možnost. Přece jen už mu ale je čtrnáct, a tak už ho nebaví jen tak týden ležet na pláži. Letos to tedy budeme mít trochu akčnější, napřed poletíme do Athén, kde budeme chodit po památkách, a potom se v Řecku nalodíme s dalšími kamarádkami na loď a projedeme si řecké ostrovy," prozradila pro ŽivotvČesku.cz moderátorka a zpěvačka, která hned vzápětí překvapila svými dalšími slovy.

"Já mám dokonce i kapitánské zkoušky. Kdysi jsme s bývalým manželem trávili na jachtě docela hodně času. Udělala jsem si je zčásti také z bezpečnostních důvodů, ono je dobré, když je na lodi kromě kapitána někdo další, kdo si ví rady, a to hlavně v případě, že by se kapitánovi udělalo třeba špatně či se dělo něco neočekávaného," přiznala se pro ŽivotvČesku.cz moderátorka k neobvyklému koníčku a zároveň kvalifikaci.

Její syn Kristián tak má doma maminku, která se nezalekne žádného dobrodružství, což jako dospívající chlapec jistě ocení. Pokud jde o Gabrielu Partyšovou samotnou, ta si společnost mladých lidí vysloveně užívá. Kromě syna ráda tráví čas také se svou neteří Kristýnou (15), která se vydala ve šlépějích své tety a začíná se prosazovat na poli muzikálů. Obě příbuzné se tak například potkávají na jevišti v rodinném představení  »Královna Kapeska«.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.