Oslavenkyně Katherine Heigl si zničila kariéru. Hvězdné manýry herečky a pomlouvání kolegů

Katherine Heigl slaví 42. narozeniny
Katherine Heigl slaví 42. narozeniny
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 11. 2020

Katherine Heigl slaví 42. narozeniny a jde už o třetí, které tráví téměř bez práce. Svými manýry a chováním ke kolegům i zaměstnavatelům se sama vyškrtla ze seznamu obsazovaných hereček. Podle amerických magazínů patří mezi nejvíc nenáviděné ženy Hollywoodu.

Zbouchnutá, 27 šatů, Chceš mě, chci tě. Z těchto a spousty dalších filmů lidé znají Katherine Heigl, na první pohled sympatickou herečku, kterou ale zaměstnavatelé ani kolegové nemohou vystát.

Už třetí oslava narozenin pro ni má hořkosladkou pachuť. V Hollywoodu měla slibnou budoucnost, kterou si bohužel sama zkazila svým chováním. Kdyby si odpustila manýry hodné superhvězd a sprosté chování ke všem okolo, mohla dnes vydělávat skvělé peníze.

První film a první ostuda

Katherine proslavil film Zbouchnutá. Díky němu se dostala do širšího povědomí a získala další role. S odstupem času se ale nebála na něj takzvaně hodit špínu. Roli nazvala sexistickou.

Chirurgové

Seriál Chirurgové zaznamenal úspěch po celém světě a všichni, kteří v něm kdy hráli, byli katapultováni mezi velké hvězdy. Heigl nebyla výjimkou, jako první dokonce za svou roli získala cenu Emmy. O rok později se svým chlebodárcům ale odvděčila nepěkným způsobem.

Na Emmy byla nominována podruhé a své jméno z nominací sama stáhla. Tvrdila, že scénář nebyl dobrý a tím pádem si Emmy za ztvárnění své postavy nezaslouží. V seriálu krátce poté skončila.

Hvězdné manýry

Kladně o Katherine nemluví ani lidé, kteří jí měli asistovat při natáčení jiných filmů a seriálů. Kromě toho, že si vynucovala ubytování v nejluxusnějších apartmánech, měla neustále problémy i se scénáři.

Velkým problémem byla i hereččina matka a manažerka v jedné osobě. Nancy se podle výpovědí několika členů štábu chovala hrubě ke každému, kdo nebyl na stejné nebo vyšší pozici než její dcera. Nešla daleko ani pro velmi sprosté výrazy.

Láska k penězům

Katherine Heigl si měla často vymáhat o dost větší plat, než jaký jí byl původně nabídnut. Několikrát podle výpovědí zaměstnanců studií a televizí požadovala, aby měla výrazně vyšší finanční odměny, než její kolegové.

Manýry, touha po penězích, nevděčnost a její matka. To vše od obsazování Katherine odradilo natolik, že od roku 2017 neměla roli. “Hodila se nám do filmu v mnoha směrech. Pak jsme ale mluvili o jejím chování a řekli jsme si, že nám to za to nestojí,” měla podle webu news24.com říct nejmenovaná televizní producentka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.