Ostrá hádka Štěpánky a Pavla: Zlom v manželství odstartuje kýbl se špinavou vodou vylitý do vany

Štěpánka s Pavlem se pohádají
Štěpánka s Pavlem se pohádají
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 11. 2020

V pořadí šestá epizoda svatební reality show se tentokrát neobejde bez pořádných emocí. Všechny páry v nadcházejícím díle prožijí nějaké konflikty, ten nejhlasitější ale čeká nejhlučnější pár - Štěpánku s Pavlem.

Dvojice působí na diváka dojemně, když se baví, když se milují, ale i když se hádají. Rozhodli se, že uklidí Pavlův byt, ve kterém společně žijí. A neobešlo se to bez pořádné konfrontace.

"Všechno si strašně usnadňuješ, protože jsi línej! Ty jsi typickej Čech! Ručičky, my makat nebudeme, nám se nechce,“ vystartuje Štěpánka na Pavla, a to se do úklidu ještě ani pořádně nepustili.

"O tom snad život je, ne? Nevím, proč bych si ho měl ještě víc ztěžovat,“ vyprovokuje ji svou odpovědí Pavel. A když vezme kbelík se špinavou vodou a vyleje ho do vany, je oheň na střeše.

"To myslíš vážně? Každý normální člověk, když vytře, tak vyleje tu vodu do záchodu. Tohle může udělat jen čuně,“ neudrží se Štěpánka a poukazuje na to, že Pavlovi chybí základní hygienické návyky. V tom Pavel vytáhne svůj trumf: "Podívej, tohle je náš společný ručník na ruce. Ty mi budeš říkat, kdo je prase? Je na něm make-up, a já make-up nepoužívám,“ mává před Štěpánkou špinavým ručníkem.

"Taky by ti prospělo, kdybys se sebou něco udělal,“ jde do plných Štěpánka a ukazuje přitom na jeho obličej. "Co tady ze mě děláš? Ty, ty, ty, pořád jenom ty! Tvoje sebevědomí bych chtěla mít. Jsi frajer a nemáš na to!“ zakončuje hádku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.