Ostříhal se, je z něj fešák. Z exministra Adama Vojtěcha se po rezignaci stal opět Ken

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Foto: Archiv TV Prima
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 10. 2020

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (33) nedávno oznámil, že končí ve funkci. Na jeho post byl jmenován Roman Prymula. Nečekané rozhodnutí zdůvodnil sympatický právník tím, že v posledních dnech se ocitl pod enormním tlakem. Teď si užívá odpočinku a změnil výrazně svůj vzhled.

Adam Vojtěch pro ŽivotvČesku.cz po své rezignaci prozradil, že se hodlá více věnovat rodině a věcem, na které mu nezbývalo moc času. "Teď se konečně mohu ale věnovat rodině, hudbě, kterou stále miluji, přátelům a věcem, na které jsem v posledních třech letech neměl čas," netajil se pro ŽivotvČesku.cz.

Ve středu večer se objevil ve známé show moderátora Jana Krause a nešlo si nevšimnout, že začal více dbát o svůj vzhled. Právě kvůli němu si vysloužil v minulosti přezdívku »Ken«. Tu získal v roce 2005, když se exministr zúčastnil jako zpěvák soutěže SuperStar.

Šlo o období, kdy kvůli svému uhrančivému pohledu a vizáži podobné plastové figurce – partnera slavné Barbie, kterou milují hlavně dívky – dostal zmíněnou přezdívku.

Jak to vypadá, rezignace a více času bývalému ministrovi prospěly. Opět je z něj muž, který by se klidně mohl kromě zpěvu věnovat modelingu.

Televizní hvězda Rodrigo Alves (37), který se proslavil jako lidský Ken, už je minulostí. ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu