Ostříhal se, je z něj fešák. Z exministra Adama Vojtěcha se po rezignaci stal opět Ken

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Foto: Archiv TV Prima
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 10. 2020

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (33) nedávno oznámil, že končí ve funkci. Na jeho post byl jmenován Roman Prymula. Nečekané rozhodnutí zdůvodnil sympatický právník tím, že v posledních dnech se ocitl pod enormním tlakem. Teď si užívá odpočinku a změnil výrazně svůj vzhled.

Adam Vojtěch pro ŽivotvČesku.cz po své rezignaci prozradil, že se hodlá více věnovat rodině a věcem, na které mu nezbývalo moc času. "Teď se konečně mohu ale věnovat rodině, hudbě, kterou stále miluji, přátelům a věcem, na které jsem v posledních třech letech neměl čas," netajil se pro ŽivotvČesku.cz.

Ve středu večer se objevil ve známé show moderátora Jana Krause a nešlo si nevšimnout, že začal více dbát o svůj vzhled. Právě kvůli němu si vysloužil v minulosti přezdívku »Ken«. Tu získal v roce 2005, když se exministr zúčastnil jako zpěvák soutěže SuperStar.

Šlo o období, kdy kvůli svému uhrančivému pohledu a vizáži podobné plastové figurce – partnera slavné Barbie, kterou milují hlavně dívky – dostal zmíněnou přezdívku.

Jak to vypadá, rezignace a více času bývalému ministrovi prospěly. Opět je z něj muž, který by se klidně mohl kromě zpěvu věnovat modelingu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.