Živý Ken Rodrigo Alves změnil pohlaví na Barbie. Transgender Jessica našla lásku u plastického chirurga

Rodrigo se proměnil v ženu
Rodrigo se proměnil v ženu
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 11. 2020

Televizní hvězda Rodrigo Alves (37), který se proslavil jako lidský Ken, už je minulostí. Rodák z brazilského města São Paulo podstoupil nespočet chirurgických zákroků, aby se přiblížil svému dokonalému vzoru, kterým je protějšek krásné Barbie. Ale zřejmě ho jeho role omrzela, a tak se změnil z muže v ženu a proměnil se v podstatě do podoby slavné panenky ženského pohlaví.

Hvězda populární reality show Big Brother Jessica Alves, dříve známá jako Rodrigo Alves, patří k populárním celebritám, které rozhodně budí pozornost. Účast ve vile »Velkého Bratra« sice ukončila předčasně po deseti dnech kvůli nevhodným rasistickým komentářům, ale to teprve její kariéru odstartovalo. V minulosti vystupovala jako lidský Ken a nesčetné úpravy jejího těla a zevnějšku vyvolávaly kontroverzní diskuze. Jenže to nikdo netušil, že číslo 150 plastických úprav není zdaleka konečné. Loni Jessica podstoupila řadu operací kvůli změně pohlaví a k její vysněné proměně v ženu jí zbývá pouze několik drobnějších zákroků, hormonální terapie a projít také měsíčním zhodnocením psychologa, jak uvedl New York Post.

"Jako muž jsem měla skvělý život, udělala jsem a dosáhla spousty velmi zábavných a úžasných věcí. Ale nikdy jsem nebyla opravdu šťastná, protože jsem před sebou měla stále další operace kvůli své dokonalé změně, ale to, co jsem skutečně chtěla, bylo být ženou. Když se prohlížím v zrcadle, cítím se skutečně spokojená. Vidím tu ženu, která byla ve mně celou dobu," řekla Jessica Alves v rozhovoru pro mezinárodní agenturu Caters News.

Výdaje za dosud vykonané operace se vyšplhaly až k neuvěřitelné částce 650 000 dolarů (v přepočtu téměř 14 944 000 českých korun). K docílení původního vzhledu Kena podstoupila například odstranění čtyř žeber nebo lifting a pozvednutí víček do tvaru »kočičího« oka. Proměna v ženu ale vyžadovala další, mezi kterými bylo zvětšení prsou do velikosti košíčku D, odsátí tuku z boků a úprava rtů. Jessica chodí s plastickým chirurgem Giacomem Urtisem, se kterým začala randit už jako muž v listopadu 2017. "Chci světu ukázat, že trans žena jako já může chodit na rande s muži, kterým nevadí, s jakým pohlaví se narodila," uvedla Alves pro americký deník The Sun.

Nová »Barbie« spustí vlastní televizní show Love Me Gender: Everyone Deserves A Bit Of Love In Life (v překladu Miluj moje pohlaví: Každý si ve svém životě zaslouží trochu lásky), kterou si vzala na starost produkční společnost Concept Street a pořad má vysílat jedna z hlavních streamovacích služeb.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.