Osudové číslo prozradí, co vás čeká ve vztazích. Numeroložka Lenka Suchardová odhalila, co lze v červenci v lásce očekávat

Astro - Ilustrační snímek
Astro – Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2022

Datum narození má zřejmě větší význam, než by leckdo mohl očekávat. Určuje nejen to, v jakém jste znamení, ale součtem jeho čísel získáte osudové číslo s numerologickým významem. Díky němu můžete zjistit, co vás v následujícím období čeká. Jak ho spočítat a co jednotlivá čísla čeká v oblasti vztahů v červenci, vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

Pokud chcete, aby se váš život ubíral správným směrem, pak byste podle numeroložky Lenky Suchardové měli v červenci změnit mnoho věcí a nedovolit, aby vás něco nebo někdo zdržoval. Oblast vztahů přinese negativní i pozitivní zážitky, vše bude ovlivněno osudovým číslem, které je zvané také jako životní.

K životnímu číslu dojdeme sečtením celého data narození. Jako příklad lze uvést datum narození 28. 10. 1988, kdy součet bude vypadat následovně. (2 + 8 + 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 8 = 37 = 3 + 7 = 10 = 1 + 0 = 1) V takovém případě je životní neboli osudové číslo jednička. Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz uvedla, co jednotlivým životním číslům přinese červenec v oblasti vztahů.

Životní číslo 1

Budete mít mnoho příležitostí strávit kvalitní čas se svým partnerem. Nekažte si ho tím, že ve spěchu učiníte podezření z vměšování třetí osoby či uvěříte pomluvě, což by pravděpodobně vedlo ke konfliktu a k odcizení. Mějte pod kontrolou i svůj jazyk a hněv, nevyjadřujte se k partnerově pracovní profesi ani k žádnému z jeho rodinných příslušníků. Bude lepší, když budete trpěliví, budete svému partnerovi důvěřovat a dopřejete mu i trochu ze své vitality.

Životní číslo 2

Tento měsíc si užijete příjemný čas s lidmi, kteří jsou vám blízcí, rádi je pozvete na návštěvu a pohoštění. Poskytněte dostatečnou oporu mladým lidem, kteří se budou více soustředit na svou budoucnost a chtějí učinit zodpovědné rozhodnutí. Se sousedy se můžete dostat do nedorozumění a konfliktu. Ovládejte svá slova, hněv a drzost. Vše chytře vyřešíte klidným dialogem. Manželství oživíte dobrými návrhy a nesezdaní jsou připraveni na sňatek z lásky.

Životní číslo 3

Držte se dál od lidí s negativním chováním, jejich rozpoložení a špatné rady vás mohou svést z cesty. S pomocí své inteligence a moudrosti si snáze udržíte srdečný vztah se svým milencem. V partnerství zmírněte hašteření a respektujte vzájemné city, tímto pro vás nastane nová kapitola života. Pokud jste nesezdaní, radostně se dohodnete na brzké svatbě.

Životní číslo 4

Rodinná atmosféra bude velmi příjemná a uvolněná. Tomuto stavu byste ublížili jen tím, že se dostanete do řečí jiných lidí. Pokud je váš vztah čerstvý, pak postupujte velmi opatrně, vyhýbejte se okamžitým odpovědím a kontrolujte svá slova, aby nebyla příliš hořká a ostrá. I zbytečné vtipy by si vybraly svou daň na pohodě. Výletem nebo dovolenou se vzájemné pouto členů rodiny více utuží. Ke konci měsíce se můžete trápit kvůli někomu blízkému.

Životní číslo 5

Odpočiňte si od práce a snažte se trávit více času s rodinou, s novým partnerem se lépe poznáte. Svou výmluvností dokážete přilákat své nejbližší k tomu, aby se k vám přidali a zapojili se do aktivit zábavných či pracovních. V tomto měsíci může být odhaleno něco, co skrýváte a mělo by nepříjemný dopad na váš vztah i rodinu, proto buďte opatrnější na to, co děláte a kdo vás sleduje. Přestaňte se stýkat s lidmi, kteří jsou negativní, vysávají vás či využívají.

Životní číslo 6

Bylo by prospěšné, kdybyste se příliš nezaměřovali jen na partnerovy nedostatky, mohlo by to totiž přerůst v nesnesitelnou alergii. Místo toho si začněte svého partnera vážit a pouto a důvěru posilovat tím, že spolu začnete pravdivě a láskyplně mluvit. Můžete zažít svůj nejdůležitější okamžik tím, že přijmete svého přítele či přítelkyni za životního partnera. Snažte se, aby se žádné z dětí v rodině necítilo osamoceně. Během tohoto měsíce přivítáte nového člena rodiny.

Životní číslo 7

Tento měsíc obdržíte vítané novinky, na které už dlouhou dobu čekáte. Budete u vytržení a všem z rodiny je budete chtít sdělit. Tvrdohlavé jednání či frivolní řeči by mohly nepříznivě ovlivnit váš vztah, proto mějte raději svůj jazyk pod kontrolou a připusťte i kompromis. Máte úžasnou šanci prohloubit vztah s ženami a mladistvými v rodině díky dobré komunikaci a poskytnutí emocionální podpory.

Životní číslo 8

Pokud k vám domů dorazí tento měsíc nečekaná návštěva, můžete přijít o peníze. Nejrůznější nedorozumění s partnerem rychle odezní a mezi vámi dvěma se otevře nový prostor a důvěra. Pokud máte někoho rádi, pak je ten správný čas navrhnout společné bydlení nebo sňatek. Snažte se udržet dobrou komunikaci a porozumění se sourozenci. Díky vašemu optimistickému naladění rozšíříte síť lidí a někteří z nich pro Vás budou velmi přínosní, až se ocitnete v nesnázích.

Životní číslo 9

Poslední červencový týden bude ve znamení pravého letního počasí, mučivé super tropické te...

Budete mít možnost zúčastnit se slavnostního ceremoniálu a způsob, jakým se budete vyjadřovat, může přimět někoho z vašich blízkých pochopit věci jinak, než jaká je skutečnost, což by pak mohlo nepříznivě ovlivnit váš partnerský vztah. Některá nedorozumění se mohou objevit i ve vaší mysli. Můžete se zbavit soudních záležitostí týkajících se rozvodu či výchovy dětí a je možné, že se poté opět spřátelíte. Co se týče romantiky, pak někoho zajímavého náhodně oslovíte a ihned si s ním vytvoříte vztah.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.