Otázka, zda k bramborovému salátu kapra, nebo raději řízek, má pro manžela Jany Bouškové a hlas pořadu Prostřeno! jasné řešení

Herci Václav Vydra a Jana Boušková
Herci Václav Vydra a Jana Boušková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 10. 2022

Bramborový salát má při štědrovečerní večeři na stole rád asi každý Čech. Pokud jde však o to, co na talíř dát k němu, názory se různí. Václav Vydra (66) má ale zcela jasno. "Jednoznačně si dám kapra, to je taková klasika, mám to rád," uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

Oblíbený herec Václav Vydra se letos na vánoční svátky skutečně těší. Slibuje si od nich zejména to, že si je konečně užije bez potíží s bolavou nohou, které v poslední době řešil. "Měl jsem s ní teď nějakou dobu problémy, tak doufám, že teď už konečně budu zase chodit normálně," uvedl pro ŽivotvČesku.cz umělec, který si zahrál v řadě pohádek, které televize o svátcích vysílají - například S čerty nejsou žerty.

"Žádné speciální plány na Vánoce ale letos nemám. Dám si určitě kapra, to je taková klasika a mám ho rád. Kapr a salát, tak si to pamatuji z dětství, že jsme to tak dělávali s rodiči. Takže je to hezká vzpomínka," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Václav Vydra, který bude Vánoce trávit v rodinném kruhu po boku manželky Jany Bouškové (68).

S tou je spokojený ve vztahu již bezmála čtyřicet let. Tajemství, jak s partnerem vydržet tak dlouho, je podle herce prosté. Nejdůležitější je především tolerance, jak se Václav Vydra před časem vyjádřil pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.