Otec nachytal pedofila, jak mu znásilňuje dceru. Pěstmi ho ubil k smrt. Skončil bez trestu

Otec chránil svou dceru.
Otec chránil svou dceru.
Foto: Pixabay.com
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2020

Případ, který otřásl lidmi se sice nestal v Česku, ale dokazuje, že na světě existuje určitým úhlem pohledu spravedlnost. Pokud by se totiž stal u nás, otec by byl vláčen soudy a nakonec by si odseděl pěknou řádku let... Otřesný případ se stal před lety v americkém Texasu a tamní právo ví, na jakou stranu se má dát.

Otec dvou dětí se mohl dostat do křížku se zákonem poté, co zabil člověka - muže. Po projednání celé kauzy ale nakonec tamní úřady uznaly, že jednal v sebeobraně. Proto nebyl souzen.

Na jeho farmu se dostal sedmačtyřicetiletý pedofil Jesus Flores, který odtáhl dceru třiadvacetiletého farmáře do kůlny a tam ji začal znásilňovat. V té době bylo dívce pět let.

Otřesnou scénu spatřil bratr nezletilé a okamžitě běžel popsatotci, co se v kůlně odehrává. Nebojácný otec se tam rozběhl a nachytal pedofila s jeho dcerou během aktu znásilněné.

Pěstmi pedofila umlátil k smrti, následně zavolal policii a celou událost oznámil. Případ dostal na starost texaský šerif Mica Harmon a obhájkyně L'Anne Huser, kteří se oba snažili mladého otce dvou dětí dostat na svobodu. To se i povedlo.

Muž tak nebyl stíhán a byl zproštěn všech obvinění, prokurátorka Heather McMinn a soud uznaly, že jednal v sebeobraně a v zájmu dítěte.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.