Padesátnice Kylie Minogue ukázala perfektní postavu v plavkách. Drží zvláštní dietu inspirovanou pravěkými lidmi

Zpěvačka Kylie Minogue
Zpěvačka Kylie Minogue
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 11. 2021

Australská zpěvačka Kylie Minogue (53) patřila v 90. letech a na přelomu tisíciletí mezi hudební ikony a nejpřitažlivější ženy v oboru. I jako padesátnice dokazuje, že do starého železa ještě rozhodně nepatří, stále vydává novou hudbu a navíc vypadá tak skvěle jako před lety. Přitom se pravidelně nevěnuje žádné sportovní aktivitě, jen dodržuje velmi striktní jídelníček. Když se nyní na dovolené v Aténách předvedla v plavkách, dokázala, že její režim nese své ovoce.

Kylie Minogue už léta patří mezi zpěvačky, které fanoušky ohromují nejen svou hudbou, ale také krásou. Ve videoklipech i na vystoupeních se nebojí jít s kůží na trh a ukázat se v odhalujících oblečcích. V 53 letech se sebevědomím rozhodně nemá problém a na pláži v Aténách se díky své dokonalé postavě v plavkách stala středem pozornosti. Přiznala přitom, že téměř necvičí.

"V podstatě necvičím, ale jen málokdy se zastavím, jsem téměř neustále v pohybu. Čas od času si zajdu na pilates, to je celé. Dřív jsem milovala aerobik, cvičila jsem kalanetiku a kamkoliv jsem jela, měla jsem s sebou cvičební videokazetu. Ty časy jsou ale dávno pryč," řekla zpěvačka otevřeně v rozhovoru pro společenský internetový deník Daily Express.

Co se týká stravy, je na sebe australská kráska už o něco přísnější. "Dodržuji paleo dietu, která mi skvěle vyhovuje," prozradila Minogue v rozhovoru pro britský deník The Mirror. Paleo dieta je způsob stravování inspirovaný jídelníčkem pravěkých lidí, kdy největší součástí je to, co se dá nalézt v přírodě, například tedy ovoce, zelenina, ořechy a především maso, které je jejím naprostým základem.

Limonádám ani jiným sladkým nápojům zpěvačka neholduje, zato si ale neodpustí i několik šálků kávy denně. "Přestože můj životní styl je velmi zdravý, jakmile jde o kávu, jsem maniak. My Australané to zřejmě máme v krvi," dodala Kylie Minogue s tím, že kávu si nesladí a nedochucuje mlékem. Svým zásadám vděčí za to, že i jako padesátnice má postavu, která v plavkách stojí za pohled.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.