Paige z Čarodějek se změnila téměř k nepoznání. Rose McGowanová přiznala nepovedenou plastiku

Herečka Rose McGowanová
Herečka Rose McGowanová
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 3. 2021

Rose McGowanová (47) byla od čtvrté řady nedílnou součástí seriálu Čarodějky, kde nahradila postavu Shannen Dohertyové (49). Jako Paige byla velmi krásná, měnila barvu vlasů jako chameleon a muži oni měli i mimo obrazovky velký zájem. Jak šel čas, prošla proměnou v úplně jiného člověka a přiznala nepovedenou plastiku.

V seriálu Čarodějky byla Rose McGowanová představitelkou Paige, té nejmladší a nejkrásnějších ze třech žijících sester. Dlouhé vlasy, pokaždé jinak barevné, dokonalá postava a dokonalý styl. Herečka ovšem prošla proměnou, která se nedá označit za zcela pozitivní.

McGowanová přiznala, že za její dnešní vizáží stojí nepovedená plastická operace. O té v minulosti tvrdila, že ji podstoupila po autonehodě. "Plastika se nepovedla, operatér poškodil kůži pod mým pravým okem. Manažer mi poradil, abych řekla, že šlo po operaci po autonehodě, nevím, proč jsem tu radu poslechla, nebylo to tak," uvedla herečka ve své knize Brave.

Rose je jednou z hereček zapojených v hnutí Me Too a otevřeně hovoří o sexuálním obtěžování v Hollywoodu. Uvedla, že její dnešní styl, který je s tím předchozím nesrovnatelný, je odrazem špatných zkušeností. "Když jsem se proslavila, platila jsem lidem, kteří mě neznali, aby mě oblékali na nejrůznější akce. Ta image se mi nelíbila," vysvětlila představitelka čarodějky Paige v knize.

Dnes McGowanová nosí barevné oblečení, občas upnuté, jindy volnější. "Vždy se mi víc líbil chlapecký styl oblékání. Teď jsem svá, mé tělo je skutečně mé a já si ho po tom všem, čím jsem si jako mladá herečka kvůli mocným mužům prošla, beru prostřednictvím vyjadřování sebe sama zpět," uvedla Rose ve své autobiografii.

Čarodějky byly největším úspěchem hereččiny kariéry, ale nevzpomíná na ně v nejlepším. "Ze všech režisérů tam byla jen jedna žena a muži ji nerespektovali. Lituji, že jsem se jí nezastala. Sama jsem toho měla dost, ani jsem nevěděla, co hraji, moje postava mluvila s leprikony a bylo náročné se zaobírat něčím jiným," doplnila Rose McGowan, která je dnes hrdou feministkou.

Jedním z populárních seriálů na přelomu »devadesátek« a nového tisíciletí byly Čarodějky. ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu