Pamatujete si na Mollie z Kdopak to mluví? Kirstie Alley dnes svádí boj s přejídáním

Kirstie Alleyová
Kirstie Alleyová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 12. 2020

Od dob vydání filmu Kdopak to mluví, kde ztvárnila Mollie, byla Kirstie Alley (69) jednou z nejdiskutovanějších hereček. Její proměny v následujících rocích byly děsivé i pozitivní, v roce 2017 se pyšnila úbytkem 25 kilogramů a štíhlou postavou a tvrdila, že je disciplinovaná. Bohužel se vrátila k přejídání a je znovu na hmotnosti, kterou si nikdy nepřála mít.

Krásná Mollie z filmu Kdopak to mluví prošla během let zásadní proměnou. Kirstie Alley tvrdí, že potíže s váhou nikdy neměla a vše přišlo až s věkem. "Celý život jsem byla štíhlá, pak jsem přes jedno léto najednou strašlivě přibrala,“ popsala magazínu OK.

Kirstie nad přibíráním nepřemýšlela a nenapadlo ji, že už není v takové formě, v jaké bývala. "Zprvu jsem si ani neuvědomovala, že jsem tlustá, došlo mi to, až když mě začali fotit paparazzi a upozorňovali na to. Viděla jsem své fotografie v novinách a na internetu a říkala jsem si, jak mi mohlo uniknout, že jsem taková bečka.

"Nikdy jsem si nic neplánovala, nejsem takový typ člověka. Neměla jsem jasně určený jídelníček a přejídala jsem se, přibrala jsem kvůli své spontánnosti,“ vysvětlila pro People.

Diety a nejrůznější způsoby hubnutí zkoušela Alley několikrát a zhubnout se jí podařilo, ale nakonec vždy skončila na své původní hmotnosti. V roce 2017 byla štíhlá a myslela si, že si postavu dokáže udržet. "Už jsem disciplinovaná,“ říkala tehdy.

Pravidla

Během shazování kilogramů navíc se Kirstie držela jedné zásady, přesněji se vyhýbala třem svým oblíbeným jídlům, o kterých ví, že jich sní najednou obrovské množství. "Miluji sušenky, těstoviny s mořskými plody a krémový hermelín. Nic z toho jsem letos nejedla,“ chlubila se.

V roce 2019 začala znovu přibírat a o své hmotnosti od té doby nemluví. Jak na sebe ale prozradila v předchozích rozhovorech, není zvyklá něco plánovat a tak zřejmě sklouzla ke svým starým návykům.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.