Panelák vyměnil za dům se zahradou a bazénem. Bohuš Matuš ukázal bydlení, kde za nájem platí desítky tisíc

Zpěvák Bohuš Matuš
Zpěvák Bohuš Matuš
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 8. 2021

Je přestěhováno. Zpěvák Bohuš Matuš (48) s manželkou Lucií (18) a dcerkou Natálkou už obývají nový domov a mají obrovskou radost. Opustili byt v paneláku, který jim už neposkytoval potřebné zázemí, a přesunuli se do domečku se zahradou. "Jsem rád, že to máme za sebou. Bylo toho hodně, ale zvládli jsme to. Barák jsme chtěli, tak se nám splnil sen," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který se těší, že velký prostor mu poskytne dostatek klidu pro práci a zpěv, který nebude nikoho rušit.

Nové bydlení se nachází jen kousek od místa, kde rodina žila dosud. "Přestěhovali jsme se do domu se zahrádkou. Našli jsme si krásnou nemovitost v Dolních Chabrech, což je kousek od místa, kde jsme bydleli. To bylo v pražských Bohnicích. Jsme spokojeni," řekl pro ŽivotvČesku.cz skvěle naladěný zpěvák.

"Máme v domě nové postele, skříně. Počasí už nám asi nebude moc přát, ale na zahradě máme bazén. A celkově jde o domov, který je prostornější," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák s tím, že nájem platí v řádu desítek tisíc korun.

Pro Bohuše Matuše je nové bydlení jen bonusem k rodině, která je pro něj vším. "Lucinka i dcera jsou rády a já také," dodal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš s tím, že po sporech se sousedem kvůli zpěvu má konečně prostor pro zpívání.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.